2752
2734
عنوان

ریمو تتو های قدیمی ومیکروبلیدینگ

127 بازدید | 10 پست

سلام‌دوستان من نذر دارم‌تو‌ماه محرم چندتا کار میکروبلیدینگ ابرو وریمو انجام بدم فقط هزینه مواد بگیرم مدرک تخصصی توی دوتا لاین هم دارم...فقط لطفا هرکی نیازداره بگه‌...توی شیراز‌م هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشیدمن قاب سایه ابروزدم شماکه ارایشگری میدونی اگه برم ارایشگاه پاک کنم خوب میشه جاش نمیمونه گوشت ا ...

سلام عزیزم بستگی داره چجوری براتون کار کنن وبا چه تکنیکی من از تکنیک فیریموال انجام میدم ک کاملا بدون خطر ومواد کاملا گیاهی هستن اگه تو اینترنت درمورد سرچ کنید متوجه میشید ولی اگه پیگمنتر کاربلد نباشه وبخواد همه رنگ رو‌تو یه جلسه از بین ببره احتمالش هست

شماچندجلسه پاکش میکنیدچقدمیگیرید

والا همکارام تا ۶۰۰ هم برای ریمو میگیرن ولی الان بخاطر نذرم گفتم تا ده نفر هزینه سالن و یکم از موادشو خودم میدم ۱۳۰ میگیرم ولی در کل خیلی مواد فی گرونن اگه بزنین تو نت متوجه میشید