2737
2739
عنوان

کار تو شورای حل اختلاف

141 بازدید | 21 پست

خانومای شاغل میشه همفکری بدید

من الان ی هفته ست تو ی شورای محل سکونت خودم دارم کار میکنم.

کارش خیلی زیاده. و خسته کننده. مدام موارد جدید یاد میدن. باید به تنهایی از پس همه شون بربیایم.

نمیدونم چیکار کنم. ولش کنم؟

ممکنه تا چند ماه هم حقوق ندن

من خودم حقوق خوندم. نمیدونم چرا اصلا همت ندارم برای وکالت شرکت کنم. هرچی باشه واقعا از شغل کارمندی خیلی بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم این کار رو ول نکن،فعلا همونجا رو برو.اول هر کاری سختی خودش رو داره.قرار نیست شما یک هفته ای همه کارهای اون واحد رو یاد بگیری.

من خودم 6سال یه واحد و 2سال یه واحد دیگه و حدود 11ماه هم یه جای دیگه کار کردم.توی هر کدوم از این جاها بازم اگه میموندم شاید کار جدیدی پیش میومد که بلد نبودم.پس نگران نباش.به مرور یاد میگیری.طبیعتا کاری که هنوز توش خبره نشدی سختی خودش رو داره و نیاز به صرف وقت بیشتری جهت یادگیری کامل داره.

2740
میترسم سوتی بدم. از ساعت2 به این طرف کلی مغزم ارور میده. فک کنم امروز ی اشتباهی کردم

عزیزم هر کاری سختی خودشو داره دیگه خودت باید دقت کنی اونموقع که خسته شدی چند مین چشاتو ببند و یه چیزی مثل شکلات یا بادوم بخور که خستگیت کمتر بشه. 

انشالا موفق باشی.

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
میترسم سوتی بدم. از ساعت2 به این طرف کلی مغزم ارور میده. فک کنم امروز ی اشتباهی کردم

طبیعیه عزیزم.من که کارم با رشتم همخوانی داشت چنین مشکلاتی برام پیش اومد.شما حق داری.رشتت مرتبط هست ولی کامل با شرح وظایفت در محل کار تطبیق نداره.نگران نباش.تو قوی هستی و میتونی.به خودت انقدر بگو‌که من میتونم تا کامل ملکه ذهنت بشه.

کارتو ول نکن درکنارش واسه آزمون هم بخون وقتی که قبول شدی استعفا بده ودوران کارآموزیتو شروع کن

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
دوستام وکیل شدن.  یکی شون میگه دو روز در هفته میره دفتر ماهی4 م درامدشه

بازم خودت میدونی،فعلا بنظرم همین کاررو ازدست نده.4میلیون پول زیادی نیست ولی خب طوری که دوستت گفته بیشتر از 8 الی10روز در ماه هم وقتش رو‌نمیگیره.پس از این نظر بخوای نگاه کنی خوبه.فعلا همونجا مشغول شو اگه کار بهتر و شرایط بهتری جور شد از اونجا استعفا بده.