2733
2739
عنوان

بارداری با آزمایش منفی

150 بازدید | 9 پست

سلام خانوما میگم من تنبلی تخمدان دارم طبق یه اپ روزایی که زده بود اقدام کردم ولی نمیدونم تخمک‌گذاری کی بوده. من دوفاستون میخورم که پری تنظیم باشه همیشههههه الان یکساله 4 روز بعد قطع قرص پریود میشم 10 شهریور تموم شد قرص و باید 14 میشدم اما نشدم ولی خیلی درد پری داشتم که گفتم الان میشم. 16 صبح یعنی دیروز صبح آزمایش دادم و بتا 1.2 و منفی بود ممکنه لقاح دیر صورت گرفته باشه و اگه صبر کنم بره بالا و باردار باشم؟؟ از 14 تا الان گاهی دل درد میگیرم و سینه درد و کمر درد میتونم امیدوار باشم؟ 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨

برای تخمگذاری کیت بگیر

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چرا دکترت امپول نمیده ؟ک فولیکولات رشد کنن تا ده روز بعد دوفاستون منتظر پریودی باش

من خیلی آمپول زدم و نشد الان دو ماهه دارو گیاهی دارم میخورم میخوام ببینم چی میشه الان از ترس بارداری دارو هامم قطع کردم. 

آخه من همیشه سر 4 روز میشم و دل درد هایی هم که میگیرم شاید دوبار درروز و در حد درد پریود شدن نیس 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
من خیلی آمپول زدم و نشد الان دو ماهه دارو گیاهی دارم میخورم میخوام ببینم چی میشه الان از ترس بارداری ...

طب سنتی یا اسلامی رفتی یا سرخود میخوری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
طب سنتی یا اسلامی رفتی یا سرخود میخوری

یه عطار خیلی معروف تو شهرمون هست رفتم اونجا 

خواهر شوهرمم تنبلی داشته و مث من بوده سال 96 با دو دوره دارو های این عطار باردار شد 

2738
یه عطار خیلی معروف تو شهرمون هست رفتم اونجا  خواهر شوهرمم تنبلی داشته و مث من بوده سال 96 با د ...

ان شا‌ءالله برای تو هم جواب میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40