2737
2739
عنوان

کمک در مورد نقشه آپارتمان

807 بازدید | 23 پست
سلام
ما داریم یک خونه می سازیم و در مرحله نقشه هستیم
می خواستم بدونم که شما چه ویژگیهایی رو در نقشه خونه مهم می دونید و چه تجربیاتی دارید؟
مرسی لطف می کنی عزیزم
ما حونه رو به یک آرشیتک دادیم کارشم خوبه ولی بهر حال باید خودمون در مورد نقشه ها نظر بدیم
مثلا من نمی دونم آشپز خونه چقدر باید بزرگ باشه و اینطور حرفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بیشتر می خواستم از دید بچه های دیگه مطلع بشم چون ما خانومها به چیزهایی فکر می کنیم که ممکنه اقایون توجه نکنند
مثلا در این طرحی که داریم آشپزخونه دو تیکه است یک قسمت اپنه و یک قسمت که کوچکتره در داره و بهش میگن آشپزخونه سنگین آیا این خوبه یا نه ؟
2738
ناز بانو جون ما هم داریم خونه ساخت میکنیم منم اشپزخونه رو دو تیکه طرح دادیم تا بوی سرخ کردنی و این جور چیزها همش همونجا باشه و اگه مثلا اجاق کثیف هست یا ظرف تو ظرفشویی هست دیگه بقیه جاهای خونه رو بد نما نکنه.اما یه سینک دکوری هم قسمت جزیره ایی که میز نهار خوری هم میشه میخوایم بذاریم.

بقیه دوستامون میخوان وان استفاده کنن اما من گفتم نمیخوام چون جز نظافت کردن استفاده دیگه ایی نداره و برا ما خانمها باعث قارچ و عفونت میشه....در ضمن تو جکوزی و وان باید زمانی بری که بخوای استراحت کنی و یه منظره قشنگ جلوت باشه نه اینکه ما میخوایم تو 5 دقیقه سریع حموم کنیم که به بقیه کارهامون برسیم بعد اونم تو یه 4 دیواری تنگ و ترش.
من تو اتاق خواب خودمون سرویس بهداشتی گذاشتیم و یکی هم برا مهمان تو رده اتاق خوابها و یک دستشویی ایرانی و توی حمامهای توالت فرنگی.......من چون شوشو هر روز دوش میگیره و بیشتر وقتها حمام خیسه تاکید داشتم حمام خصوصی داشته باشیم تا حمام مهمان همیشه تمیز باشه اما اگه شما زیاد استفاده نمیکنید همون یه حموم هم بسنده میکنه اما اگه جا داشته باشید که بذارید بهتره.
ناز بانو من تا حالا ندیدم جایی در اسانسور تو خونه باز بشه البته نمیدونم اگه خونتون ویلایی هست یعنی شخصی هست شاید بد نشه البته اونم باید یه مسیر جدا باشه مثل خونه ادنان........اما فکر کنم نذاری بهتره.
2706