2733
2734
عنوان

کمک لطفا فریز کردن

421 بازدید | 29 پست
خانومهای عزیزم سلام و وقت بخیر . خانومهایی که فریز کردند میشه بگید چه جوری بود ؟؟ از روی جواب پاپ اسمیرتون متوجه شد دکتر ؟؟ میشه اگه میدونید بهم بگید . ممنون
با معاینه متوجه زخم شد و یکسال دارو مصرف کردم فایده نداشت فریز کردم راحت شدم...هیچی متوجه نمیشی...بعدش یکم زیر دلت درد میگیره مثل پریودی ولی خیلیییییییی خفیف...یه 5 دقیقه هم سر گیجه داری که یکم میشینی خوب میشی....تا ده روز هم ترشح زیاد داری...بعدش دیگه برو به زندگیت برس
كسي سوال ميكند، به خاطر چه زنده اي؟...و من براي زندگي تو را بهانه ميكنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام مامان آینده اگه تا حالا زایمان نداشتی بهتره که فیریز نکنی من یک بار فیریز کردم قیلش پیشه سه تا دکتر رفتم و سه تا دکتر هم گفتن فیریز بعد چند سال بخاطره مشکل نازایم پیشه دکتر رفیع تو تهران رفته بودم که وقتی گفتم فیریز کردم خیلی عصبانی شد و دکتره قبلیم رو فحش داد گفت شعوره اینو نداشته ک بدونه کسی که زایمان نداشته رو نباید فیریز کرد گفتم عفونتم خوب نمیشد دکتر گفت در از جونت سرطلان بوده مگه امکان نداره زخم رحم با دارو خوب نشه من با فیریز مخالفم
Life's donkey without me
2740
امروز من رفتم دکتر اما خود دکتر ندید منو و منشی جواب پاپ اسمیر رو نشونش داد اونم گفته بود سریع اقدام کنه برای فریز کردن . حالا نمیدونم چی کار کنم .روشی هست که بدون دارو درمان کنم ؟؟ مثلا عنبر نسا یا عسل اینا ؟؟؟
عنبر نسا عالیه اگه بتونی بوش رو تحمل کنی من یک باره دیگه عفونت گرفته بودم یک هفته هر روز عنبر دود کردم اما بعدش نباید حموم بری ها چون بی فایده میشه وقتی رفتم معاینه دکتر گفت این که خود به خود داره خوب میشه دارو مارو نمیخواد منم نگفتم ک دارم چی کار میکنم اومد یه چند روزه دیگه هم دود کردم
Life's donkey without me
ولی من انتی بیوتیک های قوی استفاده کردم...یکماه استفاده میکردم..یکم بهتر میشد ولی باز یکی دو ماه بعدش عود میکرد...حتی 15 تا جنتامایسین زدم 12 ساعتی ولی بازم فایده نداشت...چرا کسی که زایمان نکرده نباید فریز کنه؟؟؟؟؟
*رز*آنلاین پست ها : 1107عضویت:1392/8/15 1393/6/16 - 10:10 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] منم بعد از نزدیکی همیشه لکه بینی دارم اما اصلا نه درد دارم نه سوزش دلیلش میتونه عفونت باشه؟ دکتر باید معاینه کنه تا متوجه بشه..من سه سال پیش فریز کردم...چند تا دکتر دیگه هم رفتم تا حالا ولی هیچ کدوم نگفتن چرا فریز کردی...اتفاقا ازشون پرسیدم زخمم دوباره باز نشده گفتن نه مشکلی نداری