2733
2734

سلام دوستان عزیزم...من یه هفتس که گیتار خریدم و تو کلاس های مجازی و انلاین شرکت کردمو پکیج آموزشی تهیه کردم...میشه بگید آیا با کلاس آنلاین هم میشه پیشرفت کرد یا نه؟

و اینکه تو گیتار ناخن های دست راست حتما باید بلند باشه؟یعنی سیم ها با ناخن زده میشن؟

تو کلاس توضیح دادن اما گفتم شماهم تجربه هاتونو بگید ممنونم مهربونا😘

برای سلامتی همه ی نی نی های تو دلی صلوات بفرستیم⁦❤️⁩🌹🧿😊

اخ جون گیتار

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

با پشتکار و تمرین زیاد میتونی یاد بگیری. اولاش انگشتایی که باهاش باره میگیری خیلی اذیتت میکنه و درد میگیره. نباید ناامید بشی. ادامه بدی دستت عادت میکنه. ناخن دست راستت هم باید یه مقدار بلند باشه که بتونی باهاش بزنی‌. یا اینکه با پیک یاد بگیری. ولی با ناخن قشنگتره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با پشتکار و تمرین زیاد میتونی یاد بگیری. اولاش انگشتایی که باهاش باره میگیری خیلی اذیتت میکنه و درد ...

شما گیتار میزنی عزیزم؟چند وقته

من خواهرم گیتار میزنه اره میگ باید نانخای دست راست بلند باشه 

خودش گاهی کلیپای بابک امینی و نگاه میکنه اما اگ خیلی مبتدی باشی متوجه نمیشی یکم ک راه افتادی میتونی اونو هم ببینی 

البته کلاس حضوری یه چیز دیگست اگ تونستی معلم خصوصی بگیری خیلی بهتره 

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️
🤭🤭🤭🤭

😁اخ ک من عاشق گیتارم 

ان شاالله ی روز بگیرم واسه خودم

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
من خواهرم گیتار میزنه اره میگ باید نانخای دست راست بلند باشه  خودش گاهی کلیپای بابک امینی و نگ ...

آخه این پکیجی که من تهیه کردم خیلی تک به تک و آروم درس میده..جزوه هم میده که همشونو چاپ کردم... نمی‌دونم والا آخه بخاطر کرونا کم بیرون میرم🥺

2738

تجربه دوران قبله...برای سبک فرضا فلامنگو یا حتی کلاسیک با ناخن زده شه بهتره دست راست ناخن بلند  دست چپ برعکس کاملا کوتاه سبک پاپ معمولا با پیک بهتره البته جنس خوبش ...ناخن هر چه صافتر هم باشه بهتر...سوهان ریز زدن و در اخر کشیدنشش به قوطی کبریت برای پرداختش...موفق باشی

انشالله عزیزم ⁦❤️⁩😘

مرسی بانوو

عکسشو میزاری?

شما گیتار میزنی عزیزم؟چند وقته

اره گلم. من ۱۶،۱۷ سالم بود ۱،۲ سال رفتم کلاس یاد گرفتم. بعدش داتشجو شدم. بعدشم ازدواج کردم نتوتستم حرفه ایی ادامه بدم. الان ۳۰ سالمه. دیگه هر چند وقت یه بار برای دل خودم خوشم میاد میزنم. ولی خب بلدم هنوز.

آخه این پکیجی که من تهیه کردم خیلی تک به تک و آروم درس میده..جزوه هم میده که همشونو چاپ کردم... نمی‌ ...

گلم پیج فرتاش رو تو اینستا سرچ کن خیلی نکات خوبی یاد میده. انلاین هم اموزش میده اگه بخوای‌.

گلم پیج فرتاش رو تو اینستا سرچ کن خیلی نکات خوبی یاد میده. انلاین هم اموزش میده اگه بخوای‌.

ممنونم عزیزم...پس همیشه دست راست باید با ناخن سیم هارو لمس کرد درسته؟

2706