2733
2739
عنوان

دختره15ساله اومده بودآرایشگاه

326 بازدید | 18 پست

مثل این که باپسرعموش تواین سن کم نامزدبودوقراربودبدون عروسی بعدصفربره سره خونش .حتی به خانم آرایشگرکه 25سالش بودواونم نامزد داشت وبعدصفراونم عروسیش بودداشت پیشنهادمیدادکه عروسی نگیره.

باخنده ازنامزدش میگفت که مشروب میخوره وباخودش چاقوحمل میکنه .چقدرافسوس خوردم .

آخه عقلش نمیکشیدبچه بودواقعا.چرااینطورمیکنیدمگه نون نداریدبه دختراتون بدیدکه زودردشون میکنیدمیرن من خودم دختردارم10سالشه دلم میخوادانشاالله دانشگاهش تموم شدشوهرش بدم.

همین چندروزپیش یه دختر14ساله که زن یه روحانی بودبه دست همسرش شایدم مردان خانواده ی خودش وخانواده ی همسرش به خاطره یه شک کشته شد.چقدرغم انگیز.

توروخدادخترای15/16ساله ی سایت فکرشوهرنباشیدبه فکردرستون باشید.آه

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چشم من ۱۵ سالمه بابام گفته تا ۲۵ جا داری خونه خودم     شوهر کجا بو بابا

آفرین به پدرت به خداخونه شوهرچیزی نیست که فکرکنی ازدستش دادی

2738

اونقدرررررر ب دختراتون خوش بگذرونین ک خونه پدریو بهتر از خونه شوهربدونه

ازصحبت باهاتون لذت ببره بجا اینک سرش توگوشی و اشنایی با اینو اون باشه

اگ رفقای سالمو تفریح سالم داره منع نکنین بزارین بره 

خیلی حرفا هس

خوده خانواده گاهی باعثه ب اینک دختر زودی فکر شوهربیوفته

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

من قبلا ها خیلی عصبانی میشدم و کلی حرف می گفتم ولی الان دیگه اصلا برام مهم نیس ،چون مردم عقل دارن وقتی خودشون دوس دارن بیفتن تو چاه وگوشاشون رو هم کر میکنن چرا باید چیزی گفت .

وطن،تنها میراثی است که هرگز نمی توان آن را خرج کرد، هدیه داد و یا فروخت.
این ضعف تربیتی ما مادرا هست.انقد دیگه راحت شدیم تو همه چی که بچه هامون خیلی زود بزرگ میشن و خودشون ت ...

بله انقدربچه روراحت میذاریم که ازدست میره

بعضیاشون خودشون عشق شوهرن عین زنای بزرگ میمونن همه چی هم میدونن!!برای همین وقتی بحث کودک همسری میشه همینا میان میخورنت که به تو چه ما دوس داربم

کاش میشد زندگیمو مثل تلگرام دلیت اکانت کنم وقتی دوباره اومدم هیچی از قبل یادم نیاد..
2706