2733
2739
عنوان

به نظرتون من باردارم؟

188 بازدید | 25 پست

سیزدهم باید عادت ماهیانه میشدم امروز شونزدهمه

از ته قلبم آرزو میکنم همه ی مجردایی که دوس دارن ازدواج کنن زودتر ازدواج کنن و همه ی کسایی که نی نی دار نمیشن همین روزا یه نی نی خوشگل بیاد تو دلشون و همه ی مستاجراهم خونه دار شن.آمین

بذار ی هفته بگذره تست بزن

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
بی بی جک استفاده کن

شوهرم شهر دیگه سرکاره خودمم روم نمیشه برم بخرم

از ته قلبم آرزو میکنم همه ی مجردایی که دوس دارن ازدواج کنن زودتر ازدواج کنن و همه ی کسایی که نی نی دار نمیشن همین روزا یه نی نی خوشگل بیاد تو دلشون و همه ی مستاجراهم خونه دار شن.آمین

بی بی چک بزن گلم،اگ دوست داری باشی ان شاءالله هستی🥰

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2740
شوهرم شهر دیگه سرکاره خودمم روم نمیشه برم بخرم

وا!الان زن ها دنیاروفتح میکنن عزیزم،اعتماد بنفست ببر بالا و خودت بخر💪،یه چیز زنونه اس،تو داروخانه خانمها هم کار میکنن حتی اگ اقا باشه هم مشکلی نیست،منم اوایل روم نمیشد خواهرم میگرفت ولی الان نه خودکفا شدم 🤣🤭

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
چرا روت نمیشه عزیزم  من ک قبلا میرفتم میخریدم از ترس میگفتم پنج شش تا بهم بده😂😂😂

من کمروم  

چرا روت نمیشه عزیزم  من ک قبلا میرفتم میخریدم از ترس میگفتم پنج شش تا بهم بده😂😂😂

😂😂وای وقتی منم رفتم چندتا خریدم 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
😂😂وای وقتی منم رفتم چندتا خریدم 

من تو عقد ک بودیم از ترس اینکه یکی اشتباه باشه بزنه مثبت و سکته کنم چند تا میگرفتم 😂😂😂😂

ولی تا ی ماه پیش هم دوس داشتم منفی باشه هم میدونستم اگه منفی باشه ناراحت میشم🤣🤣

آخر مثبت بود😘

سلام من بعد۷روزبی بی زدم منفی بودسابقه نداشته اینقدعقب بندازم همیشه ۵روزجلومینداختم تواقدامم ۵ماهه بنظرتون گرمیجات بخورم پری بیاد یابازصبرکنم بی بی بزنم اونموقع که موعدم بودحس پریودی داشتم با دلدرد وکمردرد الان اونارم دیگه ندارم

2706