2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسر من 2 ماه دیگه دوساله میشه و همیشه با این موضوع سرگرم شدنش مشکل دارم با اسباب بازی و اینا فقط 10 دقیقه سرگرم میشه اهل کارتونم نیست فقط وسایل خونه و و سایل برقی و آب بازی خوب سرگرمش میکنه
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
هما جون من کارمندم دخترم رو مامانم نگه میداره 2 روز خودم خونم میبرمش مهد نزدیکمون کلاس نقاشی یه حلی میکنه که نگو.ببرش بیرون . پارک دختر من خودش بازی میکنه یه چادر داره میره توش بازی میکنه زیاد هم نقاشی میکشه
فروش عطرهای برند بدون جعبه با ضمانت مرجوع fatimemar@https://t.me/j oinchat/AAAAAD9XXE-ToRiJjKY1cg
دختر دوسال و یک ماهشه من نصف روز درخدمتشم : قصه گویی، کتاب خوندن، خودش عاشقه
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
سلام. پسر من دو سال و دو ماهه است. ساعت خاصی نه ولی تو روز بین کارام باهاش بازی میکنم. کتاب میخونم براش . شعر میخونم. با اسباب بازیهاش بازی میکنیم. خودش با اسباب بازیهاش نهایتا یه ربع سرگرم بشه. بیشتر دنبال من راه میره ببینه من به چی دست میزنم اونم میخواد.
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706