2733
2739
عنوان

درآمد زایی💕

402 بازدید | 30 پست

بچه ها نتم قطع شد تاپیک جدید زدم

خب من شروع میکنم از خودم شماهم یه اظهارنظری بکنید که تاپیکم دیده شه هرکسی لازم داره ببینه💕

من پیجم رو پارسال پاییز زدم قبلش چندتا دوره ی آنلاین شرکت کردم

این یه نمونه کارمنه

https://www.instagram.com/p/CThAU5cIVoo/?utm_medium=copy_link

دوست عزیزم ریپلای کن نظرت هرچی باشه محترمه😄پیج اینستامrangipangishop

اولش از کارای کوچیک شروع کردم با سود کم دیدم پیجم دیده نمیشه برای همین فکرکردم اشکال کارم چیه؟متوجه شدم که عکسام قشنگ نیست عکسای پیجوپاک کردم و تاجایی که تونستم خلاقیت دادم و توی نور آفتاب عکسای جدیدگرفتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم کم فروشم زیادشد به کارا تنوع دادم دوره های جدیدتکنیکای رنگ زدن یادگرفتم هم حضوری هم آنلاین و اینترنتی پست بعدی از سختی های کارمیگم

2731

یکی ازسختیای کار اینه که وقتی تواینستا فروشگاه میزنی باید هزینه ی ارسال بگیری ولی برای کارای شکستنی(مثل پیج خودم)نمیتونی همه ی هزینه رو ازمشتری بگیری چون خیلی زیادمیشه مثلا برای ارسال یک هفتسین تقریبا۵۰تومن هزینه شد

خب حالا چاره چیه باید کارتونهایی که استفاده میکنی روعمده بخری و همینطور وسایل بسته بندی که هزینه کمترشه واسه هزینه های پست باید بامشتری صحبت کنی که هزینه بر حسب وزنه و به یه تواقفی برسید که نه توضررکنی نه مشتری

حالا عوض این سختی ها یه مزیت بزرگ هست اینه که کار توخونست و ساعتش دست خودته میتونی به بقیه کارا برسی ک همزمان چندتاپیج رو اداره کنی😍

درکل اگه ازلحاظ مالی مشکلی ندارید یعنی نیاز فوری به پول ندارید و میتونید صبرکنید طی چندماه میتونید درآمدتونو هی بیشتر کنید میتونید به دوستاتونم بسپرید که براتون تبلیغ کنن

2740

بزرگترین خوبیه کارتواینستا اینه که هزینه ی اجاره مغازه نمیدید خودتونم کلی هنر یادمیگیرید که میتونید درآمدزایی کنید

حالا چندتا از تکنیک هایی که یادگرفتم رو مینویسم

مثلا واسه مناسبت ها از قبل آماده باشیداگه پیج فروش ماگ زدید واسه شب یلدا از چندوقت قبل ماگ باطرح هندونه یاانار بیارید یا اگه لباس فروشی زدید لباس های قرمز خیلی پرفروشن نزدیک شب یلدا

تکنیک دوم سعی کنید مشتری مدار باشید یعنی همیشه حق رو به مشتری بدید هرتعداد سوالم داشت با مهربونی جواب بدید

سلام من پیج تابلو دکوراتیو زدم ولی خیلی کم سفارش میگیرم

@aseman_art_galleryy

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

درکل هیچوقت دیرنیست شروع کنید یه کاریادبگیرید حتی شده کارکوچیک اگه خلاقیت داشته باشید میتونید کلی فروش داشته باشید

سلام من پیج تابلو دکوراتیو زدم ولی خیلی کم سفارش میگیرم @aseman_art_galleryy

عزیزم پیجتو دیدم تابلوهات خیلی قشنگن چیزی که خودم با سوال از مشاور یادگرفتم گفتن باید الان پیج رو به صورت بلاگری پیش برد یعنی استوری یا پست از روزمرگی هم بزارید

واسه اینکه سفارش بگیریم باید پستامون دیده شه یعنی بره اکسپلور واسه همین بایر فالورا پستامونو لایک کنن و سیو و شیرکنن میتونید بن تخفیف برای سیوبزارید یا به دوستاتون بگید پستاتونو حمایت کنن

2706