2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دست به عمل نمیزنم

اینجوری ک سخت میشه برات سخت نیس؟؟ 

من خیلی دلم میخاد راجب ترنسا بدونم .. 

هزینه عمل هم لعنتی خیلی زیاده انگاری

خیلی سختته روحتو با جسمت تطبیق بدی؟؟ 

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
2738
مغرور باشه 

من شوهرم خیلی مغروره اصلا خوب نیستا

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
خوشحالم که این رو میشنوم

من هیچ وقت هیچ چیزی و هیچکی رو قضاوت نمیکنم چون من جای اون فرد نیستم .....🙏❤شما هم موفق باشین انشاالله.....

چندسالتونع؟

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..

بنظرم اونیکه شوهر خشن دوست داره احساس ارزشمندی آسیب دیده ای داره. باید برا درمان اقدام کنه. چون تنها عارضه اش این نیست

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃

من با یه ترنس دوستم. اهل تهرانه اسمشم ایسل. 

خیلی خوبه... بدنش پسر ولی اخلاق وو روحیاتش دختر... دلم براش میسوزه.. خیلی بدبخته... 

باباش هی کتکش میزنه.... انگار که دست خودشه که اینجوریه. خب خدا افریده....

من شوهرم خیلی مغروره اصلا خوب نیستا

شوهر منم برای من انگار مغروره 

مغرور بودن بیرون خوبه در برابر نامحرم خوبه 

منظورم اینه 

شوهر منم کلا برای همه دخترا مغروره اصلا محل نمیده 

خدایا میدونم من بنده خوبی برات نیستم ولی از اینکه خدای خوب و مهربونی مثل تو دارم واقعا خوشحالم مرسی که محمد کوچولو رو سالم به آغوشم رساندی امیدوارم بغل همه چشم انتظار هاراهم با لطف و مهر خودت پر کنی 
اینجوری ک سخت میشه برات سخت نیس؟؟  من خیلی دلم میخاد راجب ترنسا بدونم ..  هزینه عمل هم ل ...

مرسی که میخوای راجع به این مسئله اطلاعات کسب کنی.

ببین ما اگه واقعاً یکی باشه که با این وضعیت کنار بیاد و درکمون کنه، اصلاً دوس نداریم زیر تیغ جراحی بریم

اونایی که عمل میکنن، خوب شاید فکر میکنن که نمیتونن اینجور زندگی کنن. ولی من هیچ مشکلی  ندارم. درسته که جامعه ای مثل جامعه ما فقط جنسیت زن و مرد رو میشناسه، ولی با این حال، من تا حالا تونستم توی این جامعه زندگی کنم

مرا زن بخوان تا سرشار شوم از زنانگی