2737
2734
عنوان

مادرشوهر 🤔😅

510 بازدید | 31 پست

بچه ها مادرشوهر من خیلی به شوهرم وابستس و بالعکس حالا من همیشه بهشون زنگ میزدم  میرفتم کاراشومیکردم  بااینکه متولد۵۸و جوونه خودشو میزنه ب مریضی نقطه ضعف شوهرمه  بعد چند روز اومدیم شهرستان خونه خواهرم چون همسرم پاش شکسته اومدیم پزشک طب سنتی  البته سه ماهه میگذره خوب شده الان مادرش روزی دوبار بهش زنگ میزنه درصورتیکه اصلا شوهر من دوتا پسرن کلا دوتا بچه داره هردو پسرن چون مادرشوهرم خیلی پرحرفه و وسواس داره میگه موی بدنتون ریخته و پانزارین رو فرش  جوراباتون و بشورین و غذا هم درس نمیکنه دست خودش نیست البته بنده خدا وسواس داره اما میخوام اینو بگم بخاطر همون دوتا پسر داره یک روزم خونه نموندن صبح میرن شب میان  

بعد الان روزی دوبار ب شوهرم زنگ میزنه هنوز عقدیم من هرروز بهش زنگ میزدم یکماه هم  زنگ نزنم اصلا حالم نمیپرسن بعدچون خودم شاغلم شوهرم  چند ماهه افتاده من اصلا نیازی بهشون ندارم شکر خدا اصلا اما تعارف هم نکردن همینجور الکی بگمن چیزی میخوای نمیخوای داری نداری  اصلا مطلقا عقد کردیم ما خونواده اونارو دعوت کردیم با پدربزرگ و مادر بزرگ  اما اونا خونواده منو دعوت نکردن. کادو سر عقد هم هرچقدر جمع شد مادرشوهرم بردش گفت پول خرج کردیم منکه ندیدم چون مراسمم تو خونه بابام بود فک کنم منظورشون کادوی سر عقدبود🤣

رفتم جهزیمو چیدم اگ ببینین میگین این برای یه خونه ی دکتری مهندسیه مادرشوهرمو خواهرش اومدن با دل خودش همرو جابجا کرد پایه کنسولمم کج کرد کلیهم باهام دعوا کرد خدایا منو شوهرم باعشق ازدواج کردیم دوسش دارم بمن ازگل نازکتر نمیگه اما نادرشوهرم خیلی بیشعوره  واقعا اگ میدونستم اینجوریه با کسی ازدواج میکردم پدرو مادرنداشته باشه بخدا🤣

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عاشق مدیر این سایتم😍😍😍😍 حراج زده ب جنساش☺️☺️☺️ بازی کن پول بساز 🤑🤑🤑🤑🤑🤑و خرید کن کاملا ...

مسخره کردین ملتو . من بازی کردم 100تومن تخفیف میده از سبد 200تومنی بعد مانتو رایگان داد!!!. بهت چی میدن که تبلیغ میکنی هااا

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر
من با کسی ازدواج کردم که پدر و مادر نداره دو تا خودت باش پدرمو درآوردن فقط خواستم بگم همیشه یکی هست ...

کی اذیتت میکنه؟

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
2738
امان ازدست این مادر شوهرها،واسه منم زندگیمو بهم ریخت اما دمشو چیدم 

تف ب روی مادری بیاد بخواد زندگی بچشوخراب کنه

درستش کردم دو تا خواهراش

تف ب روشون

اونیکه تو  دیدم باهاش برخورد کن وگرنه بعد ازدواج امون تو میبره

گاهی فکر می کنم آمدنت به زندگیم هیچ برایم نداشت جز اینکه بفهماند تا چه اندازه میتوانم تحقیرشوم،صبور باشم،غمم را تلنبار کنم و تظاهر کنم که عشق همین است..تظاهر مثل رویاندن گل مصنوعی ایست اما عشق روییده شدن خودجوش است،حتی اگر میان سنگ باشد💛
من که متوجه نشدم    

میگم پسراش صب تا شب خونه نیستن 

کلا اماالان ک بامن اومده بیرون برااولبار روزی دوسه بار بهش زنگ میزنه

تف ب روی مادری بیاد بخواد زندگی بچشوخراب کنه

مال من خیلی اذیتم کرد خدا لعنتش کنه نمیبخشمش،عمل کرده بود خوب شده بود سرپا نمیشد من برم سر زندگیم بخاطرش خیلی ضرر کردم 

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
مال من خیلی اذیتم کرد خدا لعنتش کنه نمیبخشمش،عمل کرده بود خوب شده بود سرپا نمیشد من برم سر زندگیم بخ ...

بگو خب دوسدارین پسراتونو براشون زن نگیرین تمام

2706