2733
2734

سلام من باردارهستم وچندروزی هست ک بیمه ایرانیان کردم میخواستم ببینم کدوم بیمارستانا بااین بیمه قرارداد دارن وبرای زایمان چقدتاثیرداره. 

وخدایی هس درهمین نزدیکی...

فکر کنم بستگی داره کدوم شهر باشی...زنگ بزن بیمارستان مورد نظرت بپرس حتما که طرف قرارداد هست یا نه...منم بیمه ایرانیانم اما شوهرم بهتر بلده

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تمام بیمارستانهابااین بیمه قرارداد دارن اگه میخوای هزینه ت کمتربشه بروبیمارستان دولتی 90درصدهزینه بستری روحساب میکنن اگه خصوصی میری یه سربروپیش کارشناس بیمه بپرس بابیمه ایرانیان چقدربایدپرداخت کنم چون تعرفه هاشون فرق داره

2728

سلام عزیزم بیمه سامان درصد پوشش دهی خیلی بالاتری تو زایمان داره و با بیشتر بیمارستان ها طرف قرارداد هست 

مخصوصا تو این اوضاع اقتصادی خیلی میتونه کمک حال باشه تا تو بیمارستان های خوب زایمان کنید 

برای اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس بگیرین 

02144091968

02144061055

سلام دوستان عزیز

میدونم که هممون دوست داریم بچه هامون و ثمره های قشنگ زندگیمون رو تو بهترین بیمارستان ها به دنیا بیاریم 

اما با این هزینه های گرون بیمارستان  ها پشیمون میشن این کارو انجام بدن 

پیشنهاد من به شما بیمس 

اره درست شنیدی خودتو بیمه بارداری کن

بیمه بارداری سامان سقف تعهداتش میلیونیه  

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باش

02144061055

02144091968

09927361418