2733
2734
عنوان

خواهر شوهر دارین؟ بیاین ببینیم...

231 بازدید | 30 پست

به نظرتون خواهر شوهر داشته باش بهتره یا نداشته باش؟

من خودم دوست دارم داشته باشم... 

ولی اکثر پسرایی که بهم پیشنهاد میدن خواهر ندارن!! یکم از این جور پسرا میترسم... به  نظرم با دنیای خانوما بیگانه ان! شاید دلیلش این باشه که خودم عمه ندارم یعنی بابام خواهر نداشته و یکم به مامانم سخت گذشته چون بابام با دنیای زنانه خیلی بیگانه بوده و هست...

و هم اینکه خودم هوای عروسمونو خیلی مواقع که مامانم بهش گیر میده یا داداشم یه سری جاها درکش نمیکنه دارم... بخاطر همین فک میکنم خواهر شوهر داشته باشم بهتره.

بازم نظر و تجربه شما چیه؟

نهایت یکی دوتا من ۵تا

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نترس، والا ما که 3 تاخواهر داشت 

منم 13 ساله زنشم

اما هنوز با دنیای خانم ها بیگانه ست😐😐😐☹️☹️

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴
2740

اگه مثل خودت باشه اره خوبه ولی همه ی خواهرشوهرا‌ خوب نیستن

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

خواهرشوهر دارم راستش نمیدونم بهش فکز نکرده بودم ولی مطمئنا خواهرشوهر از جاری صدبرابر بهتره ، چون خواهرشوهره بخاطر برادرش هم که شده خوبی طرف رو میخواد ولی جاری نه

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

من دارم دیگه ۱۴سالشه بااینکه سنش کمه ولی بیشتر وقتاا حسودیمو میکنه یااستوریامو شات میگیره به مامان و باباش نشون میده یا شوهرمو زیر زیرکی یاد میده چیزایع بی منظورمو ربط میده ب مادرشوهرم دعوا میندازه

𝑌𝑜𝑢 𝐴𝑟𝑒 𝑇𝒉𝑒 𝑀𝑎𝑖𝑛 𝐶𝒉𝑎𝑟𝑎𝑐𝑡𝑒𝑟𝑂𝑓 𝑀𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒'𝑠 𝑆𝑐𝑒𝑛𝑒 ..💕

چرا اینجور فکر میکنی بستگی به مادر اون پسره داره که بچشو چجور تربیت کرده با جنس مخالف چجوره رفتاره همه که مثل هم نیستن

تو 2 سالگی موفقیت یعنی بتونی حرف بزنی/تو 5 سالگی موفقیت یعنی کثیف نکردن شلوارت/تو 18سالگی موفقیت یعنی داشتن گواهی نامه/تو 20سالگی موفقیت یعنی داشتن رفیق خوب/تو 80 سالگی یعنی بتونی خوب حرف بزنی/تو 90 سالگی یعنی کثیف نکردن شلوارت/تو 95 سالگی داشتن رفیق..حالا به نظرت زمین گِرده؟یا زمان؟
2706