2737
2739
عنوان

صبحونه بچه یکسال و نیمه

324 بازدید | 50 پست

سلام مامانا به بچه هاتون چی صبحونه میدین دختر من نون نمیخوره واسع صبحونه چی بهش بدم

هَرچِه پیش آیَد ، خوش آیَد ماکِهــــ خَندان میرَویم📎

نون و پنیر و گردو رو میکس میکنم بهش میدم میخوره

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تخم مرغ

پنکیک

فرنی

سرلاک

سالاد میوه با شربت پرتقال یا آلبالو یا عسل

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
نون و پنیر و گردو رو میکس میکنم بهش میدم میخوره

چجوری گلی؟؟ منم دخترم پنیر خیلی دوس داره ولی گردو همراهش نمیخوره پنیر تنها هم که اصلا خوب نیست

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
چطوری میکس میکنی چند وقتشه 

نون تست با شکلات صبحانه نمیخوره یا خامه ی عسلی 

دختر من خامه ی عسلی یه کم میخوره که چیزای شیرین واسه صبحانه زود اسهال میشه دیگه هیچی نمیخوره 

مــردادى یعنــی داشتــن یه قلــ⁦♡⁩ـب مــهربـون امــا حســـاس♡⁩
2740
چطوری میکس میکنی چند وقتشه 

غذاسازم ی میکسر کوچیک داره همه رو باهم میریزم توش خوردش میکنه باهم قاطی میشن بچم ۱۵ماهشه، بچه منم نون نمیخوره ولی اینجوری درست میکنم میخوره

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
نون تست با شکلات صبحانه نمیخوره یا خامه ی عسلی  دختر من خامه ی عسلی یه کم میخوره که چیزای شیری ...

کلا نون نمیخوره فقط شیر خشک خامه عسلی هم خیلی کم 

غذاسازم ی میکسر کوچیک داره همه رو باهم میریزم توش خوردش میکنه باهم قاطی میشن بچم ۱۵ماهشه، بچه منم نو ...

دختر منم 15ماهشه هرروز همینو میدی زده نمیشه دختر من دو روز بخوره دیگه نمیخوره

چجوری گلی؟؟ منم دخترم پنیر خیلی دوس داره ولی گردو همراهش نمیخوره پنیر تنها هم که اصلا خوب نیست

آره بچه منم اونجوری نمیخوره، نون و گردو و پنیر و میریزم تو میکسر همرو خورد میکنه باهم مخلوط میشن خوب میخوره، من غذاساز دارم ی میکسر کوچیک داره ازینایی که واسه خورد کردن گردو ایناس اون تو میریزم.

آره بچه منم اونجوری نمیخوره، نون و گردو و پنیر و میریزم تو میکسر همرو خورد میکنه باهم مخلوط میشن خوب ...

آها مرسی که وقت گذاشتی توضیح دادی گلم🌺🌺

دختر منم 15ماهشه هرروز همینو میدی زده نمیشه دختر من دو روز بخوره دیگه نمیخوره

بیشتر وقتا اینو بهش میدم چون بچم مربا و اینا دوست نداره، بعضی وقتا نمیخوره قبلش یکم بهش چای شیرین کم رنگ میدم بعش اینو میخوره، بچم کلا خوش غذاس.

2706