2737
2734

کابوس منم همینه خدا برای هیچ کسی نیاره 

داداشم دار و ندارش رو دو سه باره از دست میده ولی از صفر شروع میکنه و خدا رو شکر سریع هم سرپا میشه 

نی نی یار دیگه سیمکارت ندارم اینبار بترکونی دیگه نمیام. 😡😡😡😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماهم همینطور کل دارو ندارمون رفت ولی بعد ۶ ۷ سال بیشتر از قبلش برگشت شکر خدا

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
2740

خواهرم

سال ۸۹، تازه ۳۰۰ میلیون بدهی هم بالا آورد شوهرش

الان حدودا چهار ساله به لطف خدا واقعا، روپا شدن و خونه خریدن

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

اول خدا میخوام بهت صبر بده چون دوران خیلی بدی هست

بله ما 3ماه قبل ورشکست شدیم

خیلی داغون شد شوهرم از همه طرف بدهی واینا بود

یواش یواش خدا کمکمون کردن الان بهتر شدیم

و داریم قدم های محکم برمیداریم برای اینده

برام دعا کنین ..نه فقط ما ..کل خانواده م درگیر شدیم ..خونه و ماشین همه رفت 

واقعا درکتون میکنم از این اتفاقا برا اکثر پیش میادو واقعا ادمو از لحاظ روحی خراب میکنه

ولی میگذره و مطمنن سرپا میشید

سعی کن نا امید نشی و خودتو نبازی

اول خدا میخوام بهت صبر بده چون دوران خیلی بدی هست بله ما 3ماه قبل ورشکست شدیم خیلی داغون شد شوهرم ...

خدا رو شکر میکنم و خوشحالم برا شما ..نمیدونم چطور از این بحران رد بشم ..با دو تا بچه کوچیک میترسم سکته کنم و بمیرم 😔