2733
2739
عنوان

زایمان فیزیولوژیک

| مشاهده متن کامل بحث + 143347 بازدید | 558 پست

لطفااااا منو لایک کنیییید

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
خاطره زایمان خانمی که با این روش بوده: من تو هفته 39 بودم و یه سری کارایی که مامام گفته بود برای شرو ...

خوش به حالش من خیلی خیلی از زایمان میترسم میخوام ماه دیگه اقدام کنم ولی چند ماهه که دارم راجع به زایمان و ... سرچ میکنم😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالش من خیلی خیلی از زایمان میترسم میخوام ماه دیگه اقدام کنم ولی چند ماهه که دارم راجع به زای ...

سلام عزیزم 

منم از حاملگی میترسم 

دارم درموردش اطلاعاتی جمع می کنم

توام اگه دکتر خوب و بیمارستان خوب پیدا کردی بهم اطلاع میدی

2731

سلام به همه مامانا، من زایمان فیزیولوژیک بی درد داشتم با خانم دکتر ملک ، واقعا راضی ام و ازشون ممنونم و همیشه دعاشونمیکنم ، حتما حتما به همه مامانها توصیه میکنم واسه مشاوره بارداری، ورزش بارداری، زایمان طبیعی راحت و بی درد برید خدمت خانم دکتر ملک ، مثل باقی دکترها هم نیست که تا دقییقه ۹۰ بارداری باهات باشه ولی سر زایمان نیاد. خلاصه که خدا هم اونو حفظ کنه، هم نی نی شما ،هم نی نی منو. این شماره خانم دکتر ملک برای دوستان اگه خواستن ،چون من مرتب نمیام اینترنت :   ۰۹۲۱۶۶۰۱۶۳۸    

من طبیعی زایمان کردم  واقعا حاضر نیستم اون دردارو دوبارخ تجربه کنم واقعا وحشتناک بود ادم ارزوی مرگ خودشو میکرد

حالا سوالم اینه زایمان بدون سرم فشار دردش کمتره؟

سوال دومم مادرشوهرم ۴ تا زایمان طبیعی داشته ک افتادگی رحم و مثانه و بیرون زدگی مقعد پیدا کرده دکتر کمرش دکتر بابایی خیلی دعواش کرد برای زایمان طبیعی خب با توجه ب این حجم از عوارض زایمان طبیعی ادم سزارین کنه بهتر نیست؟

استارتر  چون شما اطلاعاتت بالاست لطفا خودت جواب سوالمو بده ک باعث جنجال نشه

ممنون

آمریکا امروز پانزده تریلیون دلار بدهکار است؛ رقم، رقمی افسانه‌ای است؛ پانزده تریلیون دلار بدهکاری آمریکا است! قریب به هشتصد میلیارد دلار کسر بودجه‌ی  است در همین سال جاری؛ یعنی این‌ها درواقع عقب‌ماندگی‌های اقتصادی است. حالا با زرق‌وبرق، با شعار، با حرفهای گوناگون، با ظاهرسازی‌ها روی اینها را می‌پوشانند امّا واقعیّت‌های آمریکا این است؛ این قدرت سخت آمریکا است.
2738
سلام خانم ها استان هایی که فعلا من اطلاع دارم زایمان فیزیولوژیک انجام میدن این استان ها هستند: تهران ...

سلام میشه یه دکتر خیلی عالی برایه زایمان فیزیولوژیک در اصفهان بهم معرفی کنید؟؟من خیلی واسم مهم همسرم موقع زایمان کنارم باشه

سلام میشه یه دکتر خیلی عالی برایه زایمان فیزیولوژیک در اصفهان بهم معرفی کنید؟؟من خیلی واسم مهم همسرم ...

سلام عزیزم من زایمان اولم متاسفانه سزارین شدم. ولی زایمان دوم که پارسال داشتم تونستم به کمک خانم دکتر حسنی غروی در بیمارستان میلاد بچه دومم را طبیعی به دنیا بیارم من هم مامای همراه داشتم و هم همسرم موقع درد پیشم بود و تجربه خیلی خوبی برام بود

CafeMom Tickers

سلام عزیزم من زایمان اولم متاسفانه سزارین شدم. ولی زایمان دوم که پارسال داشتم تونستم به کمک خانم دکت ...

عزیزم بیمارستان میلاد ک نه اجازه حضور همسر رو میدن نه مامای همراه میشه گرفت!!!!!

2706