2752
2734
عنوان

کنکوری ها

163 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من امسال کنکور دارم نمیدونم چطور درس بخونم رشتم کامپیوتر تو شاخ کار دانش میخوام دانشگاه دولتی ارومیه بیار اگه کسی تجربی داره برنامه ریزیشو بگه من کلا بچه درسخونیم نبودم اما الان همچی به درسم بستگی داره و اینم بگم که درس میخونم مخم درگیر یجا دیگه میشه و زود خسته میشم😂🤦‍♀️

از برنامه قلمچی استفاده کن

بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

از ساعت مطالعه پایین شروع کن کم کم بخون تا بیفتی رو غلتک 

افکار مزاحم که وقتی درس میخونی رو بنویس رو کاغذ بگو من بعد درس به همه شون فکر می کنم 

خیلی ذهنت. درگیر بود یه کاغذ خط خطی کن 

پیوسته بخون 

اَنا بخیر مَعکِ وَ لا غیر! 

من رشتم تجربیه ولی واسه اینکه حواست پرت میشه یه راهکار اینکه اون لحظه ای که داری درس میخونی یه کاغذ بزار کنار دستت و اون چیزی که ذهنتو درگیر کرده رو روش بنویس و بگو بعدا بهش فکر میکنم به مرور خیلی کمکت میکنه 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
😂بعد از ۱۸ سال احتمالا

آخه گفتی حواسم جای دیگ پرت میشه واس همون😂 (شوخی بود)

مشاور ما میگفت اگه تمرکز ندارین و وسط درس هواستون جای دیگست چن روز دراز بکشین و چشاتونو ببندین و ب هیچی فک نکنین یا فقط ب درس فک کنین اینطوری بعد چن روز تمرکز حواس پیدا میکنین..

___••●💜●••___
آخه گفتی حواسم جای دیگ پرت میشه واس همون😂 (شوخی بود) مشاور ما میگفت اگه تمرکز ندارین و وسط درس هوا ...

من نمیخوام یه ثانیم از دست بدم 🥲میدونم قبول نشم داغون میشم پس به راهکار دوستان یجا مینویسم

2706