2737
2734
سلام دخترم پس فردا 3 ماهش تمام میشه بچه ها من احساس میکنم یکی از چشمهای دخترم گاهی انگار چپ میشه به طرف دماغش میره نمیدونم طبعیه یا خدای نکرده انحراف چشم هست.... کسی میدونه علائم انحراف چشم چیه؟ بچه تا چند ماهگی ممکنه کنترل روی حرکات چشم نداشته باشن....؟
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاااااملا طبیعیه نگران هیچی نباشید پسر من یکیش میرفت چپ یکیش راست پسر دوستم کامل چپ بود فکر کنم تاشش ماهگی خوب میشه
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
2731
هنوز کوشمولوهه چشمای نازشون هماهنگی پیدا نکرده اخه پسر من الان هماهنگه ولی وقتی پایینو نگاه میکنه بالای مردمکش پیداست امروز از دکیش پرسیدم گفت تا نه جشماشون خوب میشه
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
2740
نهدعزیزم دکتر خودش میفههمه اخه معاینه چشم واسه اینا خیلی سخته باید بیهوش بشن. مطمئنا دکیشم همینو میگه اگه جشای پسر منو میدیدی که وحشت میکردی
ای قربونه دهنت.....بخدا شوهرم منو کچل کرد....همش زول میزنه به چشمهای دخترم و میگه این انحراف چشم داره......اعصاب برام نزاشته....
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
منم همه پسری رو مسخرع میکردن میگفتن انحراف داره غصه میخوردم ولی دکیش اطمینان داد که هیچیش نیست الانم که خوب شده شش ماهشه گلم به شوشوت بگو الکی عیب رو دخملم نذار
آخییییی طفلی نگرانه...ولی نگران نباشید این چیزا خیلی پیش پا افتادست بعض از بچه ها زودتر خوب میشه بعضییها یکم دیرتر ......ولی عزیزم دکتر پسر من میگغت دمر بذارش چون وقتی دمر میشن ناخواسته باید جشماشون هماهنگ بشه کمک میکنه