2733
2734
عنوان

یه خیلی خصوصی دارم آقایون نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اروپایی جماعت کلاسفیدن دیگه ....همه پ و ر ن استاراکه سفیدنیستن 🤢

خب بخدا منم سیاه نیستم پوستم سفیده ولی اونجا تیره

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728
گلم اوناسفیدن ماایرانیاسفیدنیستم مثل اونا ....بعدم اون گوربه گورشده ها جراحی میکنن زیبامیشه😅

خدا لعنتشون کنه🤦‍♀️😂

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
شاید کرم پودر میزنن واسه فیلم🙁

شاید🤔

نوره استفاده کن بجای لیزر همون قسمتتم سفید میشه.. تجربه ی هجده ساله ی خودم بود...

عزیز من دو سه ساله مرتب از پودر موبر استفاده میکنم ولی تاثیری نداشته میگن چون لیزر ریشه رو ازبین می‌بره کلا مویی نیس سفیدتر میشه حالا من دو جلسه رفتم پاهام خیلی خوب شده ولی اون قسمت زیاد مشخص نیست ببینیم چی میشه

2738
عزیز من دو سه ساله مرتب از پودر موبر استفاده میکنم ولی تاثیری نداشته میگن چون لیزر ریشه رو ازبین می‌ ...

م. منظورم پودر موبر نبود عزیزم.

نوره با پودر موبر زمین تا آسمون فرق میکنه گلم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
عه مگه همون واجبی نیس؟

نه عزیزم نوره با واجبی قدیمی و پودر موبر داروخانه ها فرق میکنه گلم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.