2733
2739

سلام دوستان من دکترم به خاطر مسایلی که داشتم به دکتر پیرجانی ارجاع داده کسی تحت نظر این دکتر بوده چه طور دکتریه ازش راضی بودید یا نه خودش تو مطب سونو داره سونوهاش دقیقه یا نه بهم گفتن بیمارستان اتیه و عرفان نیایش و ارش زایمان میکنه میخوام بدونم کسی تو اتیه یا عرفان نیایش زایمان داشته کادر درمانش رسیدگی شون چه طوره بخیه های دکتر چه طوره زایمان راحتی داشتید با این دکتر یا نه ؟ کسانی که برای سونو رفتن مطبش تو چند هفته جنسیت رو درست گفت بهتون ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جالبه تو نی نی سایت یک نفر پیدا نشد که جواب بده 

سلام عزیزم من با دکتر پیرجانی بودم بیمارستان عرفان نیایش بینظیر هستند ایشون خانم دکتر ماه و مهربونم

خدا در❤من است...در انتظار بهااررر...🌱🌷🌱
سلام عزیزم من با دکتر پیرجانی بودم بیمارستان عرفان نیایش بینظیر هستند ایشون خانم دکتر ماه و مهربونم

سلام ممنونم به پستم جواب دادید من بیمار دکتر پیرجانی هستم ازتون راهنمایی میخوام چه طور دکتره کی زایمان کردید از عملو جای بخیه راضی بودید

خدا رو شکر بعد مدت هایک نفر جواب داد من دکترم ارجاع داده به دکتر پیرجانی تاالان راضی بودم من پانزده هفته ام به من گفتن بیمارستان اتیه و عرفان نیایش و ارش زایمان میکنن  عرفان نیایش رو دیدم ولی نمیدونم بخش زایمانش چه طوره راضی بودید شما طبیعی بودید یا سزارین دکتر دستمزد جداگانه ازتونگرفت تو مطب یا نه 

2740

سلام گلم من مریض دکتر پیرجانی ام ولی برای زایمان دو دلم...یکم از تجربیات زایمانت تو عرفان نیایش میگی گلم...و اینکه طبیعی بودی یا سزارین ؟؟بالا سرت خودت دکتر اومد؟؟رسیدگی و هزینه بیمارستان چقدر شد؟؟ممنون میشم

سلام سوگول جان...رفتی پیش پیرجانی؟

سلام دوست عزیز من فعلا پیش دکتر پیرجانی میرم زایمانم دو ماه مونده احتمالا میوفته اوایل عید هنوز مشخص نیست دکتر عید هست یا نه میگه نباشم ارجاع میدم منم موندم چه کار کنم واقعا حال و حوصله دکتر عوض کردن تو این ماه های اخر رو ندارم معلوم هم نیست دکتر بعدی باز عید باشه یا نه

سلام گلم من مریض دکتر پیرجانی ام ولی برای زایمان دو دلم...یکم از تجربیات زایمانت تو عرفان نیایش میگی ...

ماریا عزیز شما فکر کنم زایمانت نزدیکه چه کار کردی پیش همین دکتر زایمان میکنی کدوم بیمارستان بهت نامه داده عرفان یا اتیه ؟ 

سلام گلم من مریض دکتر پیرجانی ام ولی برای زایمان دو دلم...یکم از تجربیات زایمانت تو عرفان نیایش میگی ...

عالی بود عزیزم‌من که خیلی راضی بودم هم از دکترم از بیمارستان اصلا شک نکن به انتخابت

خدا رو شکر بعد مدت هایک نفر جواب داد من دکترم ارجاع داده به دکتر پیرجانی تاالان راضی بودم من پانزده ...

عزیزم عرفان نیایش عالی بود من اتاق خصوصی گرفتم خود دکترم که نگم براتون خیلی ماهه خدایی قشنگ بعد از عمل تو ریکاوری اومد بالا سرم هرموقع هم که زنگ بهش زدم جوابمو داده  نه اصلااااا دستمزد جدا نمیگیره اصلا اهل این حرفا نیست 

ماریا عزیز شما فکر کنم زایمانت نزدیکه چه کار کردی پیش همین دکتر زایمان میکنی کدوم بیمارستان بهت نامه ...

انشالله زایمان خوبی داشته باشقد قدم کوچولو هم براتون پرازخیر و برکت باشه برای دکتر که آتیه یا عرفان فرق نداره هرجا خودتون دوست دارید