2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه روزه دارم  داستان گندم میخونم 

پارسال میخوندم   ولی گم کردم   خدایی عشقتون وخوشیهات حالم خوب میکرد ولی یه جاهایی خدایی ایقدر ناراحت میشدم  اشگ تو چشمام جم میشد  انشاله زندگیت همیشه خوب باشه وموفقیت پسر گلتو ببینی خدایی همه مردهای ما ایرانی ها همین جور هستن 

انشاله موفق باشی  توزندگیت تو نوشتن  

انشاله بزودی دامنتم خدا سبز کنه ودل همسرت شاد بشه 

2728

گندم چرا نیستی اخه نگرانتیم یه خبر از خودت بده من اینستا ندارم 

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
سلام عزیزم  ممنون که دنبالم میکنی😘 این پیج منه roman.dokhtarshomali

عزیز نزدیک ۱۵ روزه انلاین نشدی دختر اینستا ندارم  حتما خبر بده انشاله سلامت باشی   نبودت دلشوره میاره  برای دوستات منم یکی از دوستات وطرفدارهات هستم  دعامیکنم سلامت وخوش باشی

2738
سلام دوستای عزیز  ممنون که جویای احوال من هستین  متاسفانه هنوز درگیر بیماری هستم ضعف و ...

انشاالله بزودی سرحال بشی عزیزم خوشحال شدم پیامتو دیدم ناراحت از بیماری ک درگیرشی

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

سلام عزیزم امیدوا م حالت خوب باشه ولی بنظرم مخاطبینت حق دارن در مورد بقیه داستان بدونن چرا هیچ اطلاعی در این مورد نمیدی

سلام عزیزم امیدوا م حالت خوب باشه ولی بنظرم مخاطبینت حق دارن در مورد بقیه داستان بدونن چرا هیچ اطلاع ...

سلام عزیزم 

پسرم مریضه 

خودمم دوباره تب و لرز کردم دکتر احتمالا آنفولانزا داده 

وگرنه خودم بیشتر از بقیه مشتاق نوشتن هستن 

خوشحال میشم پیجم 
سلام عزیزم  پسرم مریضه  خودمم دوباره تب و لرز کردم دکتر احتمالا آنفولانزا داده  وگ ...

انشاالله بزودی سلامتیتونو بدست بیارید

2706