2733
2739
عنوان

جاری

153 بازدید | 10 پست

جاری ک از پارسال ۱۳۹۹ خونت نیومده با وجودیکه همسایه بغلیت هست،و امسال عید ۱۴۰۰ هم سفر بود و نیومد...و تو ماهرمضان بعد افطار زنگ زد ک هستی بیاییم و من نبودم و گفتم ن نیستیم...و هنوزم نیومده و مطمئنم هستم دیگه تا عید خونم نمیاد...بنظرتون دواش چیه؟بنظرتون بهتر نیست سری بعدی ک خاست بیاد بپیچونمش؟ک بفهمه خوشم نمیاد ازش؟البته اینم بگم ک من کوچکترم و یکبار سال ۱۴۰۰ رفتم خونش بعنوان عیدی چون سفر بود وقتی برگشت رفتیم.دوس دارم بفهمه ک نیومدنش برام مهم نیست و دوستم ندارم ک دیگه پاشو تو خونم بزاره

خب نیاد چیه مگه منم از سال ۹۸نرفتم چون دعوت نشدم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

یبار پسش زدی حالا اگه باز گفت بزار بیاد 

زشته این کارا 

وقتی خودش زنگ میزنه مهمون نوازیت نشون بده 

خودت شبیه اون نکن چه فرقی داره کار اون و کار تو ؟جفتتون الان تو یه سطح اشتباهید

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یبار پسش زدی حالا اگه باز گفت بزار بیاد  زشته این کارا  وقتی خودش زنگ میزنه مهمون نوازیت ...

پسش نزدم خونه نبودم.مگه خونه بودم و راهش ندادم.میدونی؟بدم اومده ازش انقدر بزرگش کردم الان واسه خودم خودشو میگیره

شما شاید دعوتی هستید اما ما دعوتی نیستیم.و وظیفشه لاقل سالی یبار عیدو بیاد همونطور ک من وظیفمه و میر ...

اولین روز عید خونه جاری بزرگم گاهی میریم ولی بقیه نه  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
شما چرا نرفتی پاگشا ک بایدی نیست.دوس نداشته پاگشات کنه

خب منم دوست نداشتم برم. منم بایدی برای رفتنم نداشتم.

یه بار با شوهرم رسوندیمش دم خونه ش، حتی یه تعارف به من تازه عروس نکرد. چرا برم خونه ش؟!!!

مگه اون نو دعوت میکنه ک من دعوت کنم؟من بی دعوت میرم اونوقت اونم باید بی دعوت بیاد دیگه چیز خاصی نیست

هیچ وقت بدون دعوت هیچ جا نرو. 

اگر دعوتت کرد و رفتی تو هم دعوتش کن که بیاد والسلام. 

بدون دعوت جایی رفتن فقط خودتون رو کوچیک می کنه در مقابل همچین آدمی

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.