2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بجا آوردن اون همه نماز سالهای گذشته سخته واقعاً نمیدونم چیکار کنم. به مراحلی از تعالی رسیدم واقعاً نمیذارم بچه ام مث من این حسرت رو بکشه. خدا به نماز سراسر سستی و رخوت من نیاز نداره ولی من نیاز دارم
وای منم زیاد دارم. خیلی خیلی هم تنبلم. .اگر بخوام مثل این دوستمون که میگه دو تایی بخون. .بخونم. باید اقلا 10 سال دوتایی بخونم. ..واقعا واقعا نمیتونم

وقتی یک زن دیوانه وار با تو صحبت میکنه خوشحال باش چون سکوت یک زن نشانه پایان توست
تو کتاب گنج های معنوی یه دستور برای نماز قضای گذشته که فراموش شده خوندم... (اگه کتابو دارید صفحه ی 155) اینجا نوشته:"امیرالمومنین (ع) فرمود شنیدم از رسول خدا صلی الله علیه و اله وسلم هرکس ترک کند نماز را از روی جهالت و نداند چقدر باید قضا کند شب دوشنبه 50 رکعت نماز بخواند با حمد و سوره و روزه بگیرد روز دوشنبه را و ظهر دوشنبه نیز 50 رکعت(25 نماز دو رکعتی) با حمد و سوره بخواند. بعد از فراغت صد مرتبه استغفار کند. این عمل مطابق با صد سال نماز قضا شده خدا حساب می فرماید ولی اگر بداند چقدر قضا دارد باید همه آن را به جا اورد."
دنیای من محمدرضا و محدثه
هیچ چیزی جز ادای خود نماز ها جای اون رو نمیگیره این روایات فقط میزان ثواب رو بیان میکنه اگر مقدارش رو نمیدونید باید یه حداقل رو ادا کنید. هر اندازه که در توان شماست کافیه.
خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
منم نمیدونم چقدره بچه بودم کوچیک بودم خریت میکردم روزه هامو تو مدرسه میخوردم نمازهامم طهر و عصر رو تو مدرسه نمیخوندم همش تانبار شده حساب کتاب هم ندارم
لطفا واسه حاجت روایی من یه صلوات بفرستید ممنونم
خدا می بخشه شک نکن فقط حق کسی رو پایمال نکنی و بدی به کسی نکنی بقیش حله🌼
نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
2706