2733
2734

ورقه های لازامیا مثل ماکارانی بجوشون بدار رو پارچه تمیز ابش گرفته بشه

کف ظرف پیرکس بچین

ی لایه چرخ کرده و سس مثل مایه ماکارانی روش پنیر روش ورق لازانیا

لایه بعدی قارچ و فلفل دلمه تفت‌داده باز دنیر با ورق لازانیا اایه بعدی ژامبو و روش سوسیس بلغاری و لایه اخر پنیر پیتزا فراوان

بذار فر از قبل گرم شده فقط پایین روشن کن

بعد پنیرش اب شد روشم اخر دو دقیقه روشن کن طلایی شه نوشحان

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه هنوز خوده لازانیا رو نگرفتی

پیشنهادم اینه

جانبو بگیرم

در نهایت همون طعم لازانیا رو میده

ولی هم درست کردنش هم خوردنش راحت تره

از نظر من

اگه ام گرفتی

بگو لازانیای چی میخوایی درست کنی،دستور پخت بدم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728

تفت دادن پیاز. اضافه کردن گوشت چرخ کرده و تفت دادن. بعد قارچ و اضافه کن. در انتها رب و نمک و فلفل. این شد مایع لازانیا.

لازانیاتو به آب جوش اضاف کن. بعد از پخته شدن آبکشی کن.

کف تابه پبرکستو یکم چرب کن . لایه لایه لازانیا بزار. مواد بریز پنیر بزار.

بهد از تکمیل بزار تو فر. نوش جان

ورقه های لازامیا مثل ماکارانی بجوشون بدار رو پارچه تمیز ابش گرفته بشه کف ظرف پیرکس بچین ی لایه چرخ ...

چه باحال

تا حالا این مدلی که هر لایه یچیزی باشه درست نکردم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738

سس بشامل هم روی ورقه ها بریز، نمی‌ذاره لازانیا تو فر خشک شه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
همون ک تو فر میزارن ورقه ای گرفتیم

مواد داخلش سلیقه ای هست مثلا یکی مواد ماکارونی میریزه باقارچ،یکی سوسیس استفاده نمیکنه، یکی اسفناج و پنیر میریزه،

ولی نکته ها اینه:ظرف رو حتما چرب کن و لازانیا هارو بچین،

لایه آخر پنیر باشه روی مواد روکاملا پوشش بده،

برای عطر وطعم بهتر توصیه میکنم ازفلفل دلمه و آویشن حتما استفاده بشه،

لازانیا توی فرزیاد به پختن نیازنداره،چون همه موادش قبلا پخته وفقط کافیه پنیرش اب بشه تا لازانیا منسجم بشه،

به همین دلیل ورق لازانیا نباید نیم پز باشه و بعد بچینی توی ظرف،حتما کاملا بپزه،بعد آبکش کن ،و ازمواد لایه لایه درست کن.