2737
2734

خانواده همسرم هرماه یه گوسفند  قربانی میکنن اینا هروقت قربانی کردن  به ما نگفتن ماهم تا میریم مادر شوهرم با جاریم تا قبل رسیدن ما گوشتاش رو جابجا میکنن خون گوسفند رو میشورن تا ما نفهمیم‌بعد مادر شوهرمم میگه  به دروغ ما چند وقت پیش  یه گوسفند خیلی کوچیکی سر بریدیم اینم دوبسته گوشت خورشت برا شما  بعد بخدا تو بسته هاش هفت هشتا گوشت میندازن  با این حال که ما خودمون میدونیم گوسفنده چقد بزرگ و پر گوشت بوده

تا خدا بنده نواز است ...به خلقش چه نیاز است ....*

خب

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما هم اون سری گوشت رو نیوردیم منم حندیدم گفت امان از این گوسفندا که نه جیگر دارن نه گوشت ابگوشت نه گردن و نه ماهیچه . بخدا قسم شوهرمم خوش برامون همه چی میگیره اصلا چشممون به دست اونا نیس 

2740

بنظرم تشکر کنین بگین وای کاش بدین به مستحق😇

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

من اگه جای شما بودم نه میرفتم نه کاوش میکردم زندگی خودشون عزیزم پول خودشونه ،از قدیم میگن اسب پیش کشی رو دندونش رو نمیشمارن باز خوبه که میدن خونواده های ما همونم نمیدن البته من توقعی هم ازشون ندارم

من اگه جای شما بودم نه میرفتم نه کاوش میکردم زندگی خودشون عزیزم پول خودشونه ،از قدیم میگن اسب پیش کش ...

نه شریکیم نثف پول رو شوهرم میده حتی شوهرمم واسه خونشون خرید میکنه