2733
2739
عنوان

قطع کردن شیر مادر

101 بازدید | 11 پست

مامانا سه روزه بچه رو از شیر گرفتم روزها راحتم اصلا نمیاد شبا اذیت میکنه مثلا الان توی خواب هی گریه میکنه پاهاشو زمین میزنه دوباره میخوابه آب هم نمیخوره از حرصش شیر پاستوریزه دوست نداره 

خدایا هممونو عاقبت بخیر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادر مادر منم چند روزه دخترمو گرفتم از شیر .. شب ک گریه میکنه آب بهش بده .یا اگه شبا زود میخوابه دم ومای صبح گشنش میشه بیدارش کن بهش ی لقمه بده بعد باز میخوابه دختر من دو سالشه  فعلا دارم تلاش میکنم 🤤

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
عه از عطاری بگیرم شما تجربشو داشتین؟؟؟

صبرزردعالیه زاس میگه بچه من انقدر وابسته بود یکی دوشب بافاصله یدیقه گریه کردو خابید هیچیم نخورد و کلاول کرد عالی بود

بادوس قطره اب ترکیب کن بمال نوک سی نت

رنگ ولایتhaircolorist
2740
مادر مادر منم چند روزه دخترمو گرفتم از شیر .. شب ک گریه میکنه آب بهش بده .یا اگه شبا زود میخوابه دم ...

پس همدردیم بد دردیه دلم می سوزه براش

خدایا هممونو عاقبت بخیر کن
پس همدردیم بد دردیه دلم می سوزه براش

اره منم .. خیلی دخترم وابستس. ولی شیشه رو میگیره دخترم براش پاستوریزه میریزم میدمش اروم میشه تنها راهش اینه که روزا سرگرمش کنی و بهش ندی .. شبا هم  نهایت دو سه روز سخته بعد خوب میشه  خودش روشو میکنه اونور میخوابه . عروسکاشو بیار رو تخت باهاشن بازی کن . یه ساعت تا خسته شه

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.