2737
2739

سلام دوستان.چندروزه سرگیجه دارم،دکترم رفتم گف کم خونی داری،امشب شوهرم گفت احتمالا کروناس،از وقتی گفته کروناس من تنگی نفس شدید گرفتم از استرس زیاد.من آسم دارم و با استرس حالم خراب میشه.الان نفسم از ترس بدجوری تنگ شده تپش قلب شدید گرفتم.کرونا گرفتم ینی؟وای میترسم یکم دلداریم بدین 

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا کرونا باید حداقل یه ابریزش بینی ای تبی داشته باشی 

من امروز به خاطر یه ماجرایی علائم شدید داشتم به دکتر گفتم کروناست گفت نه 

ای کاش کرونا گرفته بودم اونطوری زودتر تکلیفم مشخص میشد 

ترس نداره ک عزیزم برو ازمایش بده خیلیا کرونا گرفتن خوب شدن من خودم ۳ هفته پیش گرفتم

من آسم دارم همینجوریشم دائما نفسم تنگه.اگ کرونا بگیرم میتونم دووم بیارم؟😥شما علائمتون چی بود

2738

وای نگو دقیقا همین حسو دارم کسیم جوابمو نمیده فقط تا میتونی از استرس دوری کن منم الان سرم مشغوله نی نی سایته دوباره برم بخوابم نفس تنگیم شروع میشه ولی همین که استرسم قطع میشه میره 

لعنت به کرونا

کرونا نیست بعدش هم استرسش خیلی بده اصلا بهش فکر نکن سالمی..

من اضطراب شدید دارم.یعنیا فقط سرگیجه داشتم وقتی شوهرم و خواهرم بهم گفتن کروناس تنگی نفس و سنگینی قفسه سینه و شل شدن دست و پا بی حسی بدن هم بهش اضافه شد

من آسم دارم همینجوریشم دائما نفسم تنگه.اگ کرونا بگیرم میتونم دووم بیارم؟😥شما علائمتون چی بود

اره بابا خیلی ها با وجود اسم کرونا گرفتن خوب شدن

جوونی 

خیلی ها دو روز حالت سرماخوردگی پیدا میکنن و فرداش خوب میشن همه که حالشون بد نمیشه 

منم چند شب پیش از ترس کرونا به استرس افتادم یسرع سرفه شدم بعد ک استرسم اروم شدم سرفه هام قطع شد.توام اروم شو هیچیزیت نیس وقتی ک نه سرف داری ن گلو درد ن ابریزش .توکل بخدا کن 

وا شوهرت دکتره؟ کرونا نگرفتی بیخیال نگران نباش اگه هم گرفتی تو هم مثل این همه آدم که خوب شدن

دعام کنین منخیلی ترسوعم😭😭دارم سکته میکنم قلبم درد گرفته از ترس

تو سعی کن رعایت کنی عمر دسته خداست خیلیا دوام میارن اما یکی زمینه بیماری داشته باشه یکم سخت میشه نگران نباش 

علائمش مثله سرماخوردگی با توجه به شهرتون اگه سرد باشه چون نزدیک پاییزیم نمیشه گفت قطعی کروناست یا نه

2706