2733
2734
عنوان

یه سوال از آقایون سایت

1057 بازدید | 113 پست

میگم شما ها که بهتر هم جنس هاتونو میشناسین،واقعا علت خیانت مردا چی میتونه باشه،وقتی مشکل خاصی نیست،هر چی هم از طرف میپرسی به زمین و زمان قسم میخوره میگه،من زنمو دوس دارم بمیرم هم نمیتونم جدا شم ازش😐😑،بعدشم مردی هست که تا حالا خیانت نکرده باشه؟حتی در حد چت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله مگه همه باید خیانتکار باشن؟؟؟همه رو با یه چوب نزنین

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
کجا این قانون نوشته شده؟😑وعلت؟😑

خیلی از آقایون الا پشت تاپیک قایم شدن پسر تو این سایت زیاد ولی فقط برا درخواست دوستین خیلیاشون😏ولی اونا خیلی خوب جواب این سوالو میدونن و من هم میدونم علتش هوسه هوس

امید وارم طلوع فردا صبح در این دنیا نباشم 
2740
خیلی از آقایون الا پشت تاپیک قایم شدن پسر تو این سایت زیاد ولی فقط برا درخواست دوستین خیلیاشون😏ولی ...

خب زنا هم که هوس دارن،من حس میکنم تو جنس مرد بیشتره خیانت کردن،یعنی دور و اطرافم اینجوری دیدم،البته حس میکنما نمیگم حتما

2706