2737
2734
سلام. محمدصدرای من یک هفته دیگه چهارماهش میشه. تقریبا دو هفته اس که آقا خواب نداره، از 24 ساعت شاید 6 ساعت بخوابه اونهم مقطعی و بریده بریده. بعضی موقعها 2 ساعت بیدار نیم ساعت خوابه، دوباره بیدار، وقتی هم که طولانی بخوابه 2 ساعت اونهم آخر شب و سر ظهر. بعضی موقعها هم شده 4ساعت پشت سرهم بیداره، اگه باهاش بازی کنی تا 6 ساعت هم بیدار بوده. ممکنه چشماش از خواب سنگین بشه ولی دنبال شیطونی و اینور و انوره. این 2 هفته دیگه خواب نداشتم؟ و دارم حسابی کم میارم. خواهش می کنم منو راهنمایی کنید!
سایر علائم : - خارش شدید لثه، مدام دستش تو دهنشه. بعضی وقتا هم خودم براش ماساژ می دم حسابی بین لثه هاش فشار می ده و خوشحال میشه - توی ساعات بیداری هم باید باهاش بشینم بازی کنم وگرنه حوصله اش سرمیره و نق نق میزنه و ... ولی توی ساعت طولانی بیداربودنش اگه باهاش بازی کنیم و شکلک دربیاریم و حرف بزنیم، پایه است و همراهی میکنه - شیر هم میخوره ولی نه مثل قدیم به نظرتون ممکنه مریض باشه ؟ جاییش درد بکنه ؟؟ ممکنه از گرسنگی باشه.
ممکنه از خمین درد دندون و لثه ها کلافه باسه ولی کلا بچه ها الگوی خوابسون مدام تغییر میکنه . الان تو سنی هست که از بازی با شما لذت میبره . باید زمان خواب رو براش مشخص کنی مخصوصا شب . یعنی چراغ خاموش باشه و باهاش هم حرف نزنی و فقط لالایی یا ماساژ آروم تا بخوابه . اگر چراغ روشن کنی و باهاش بازی کنی متوجه نمیشه باید بخوابه .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه وزن گیریش خوبه پس گرسنه نیست پسر من الان نه ماهشه تا چند روز پیش همین جور بود از شب تا صبح 10-15 بار بیدار میشد
عشقم طه1392/10/16 تو یه روز برفی سنگین تو بیمارستان مادر کودک شیراز به دنیا اومد http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014091310543495231
وزن گیریش مثه قبلن نیست، تا 3 ماهگی روزی 40 گرم ، از سه ماهگی تا الان 30 گرم . خواب شبش این 2 هفته : 11 تا 1 شب- از 1 شب تا 7 صبح هم حداقل 5 - 6 بار بیدار میشه، و هر بار که بیدار میشه نیم ساعت بیدار می مونه و یا شیرمی خوره میخوابه و یا باید باز راهش ببرم
صبیحا جان عادات بجه خا رو ما خودمون تعین میکنیم البته که هر بچه ای هم یه مدله . پسر منم تا 21 ماهگی که از شیر بگیرمش مرتب بیدار میشد و شیر میخورد . این فقط براش یه عادت بود و اصلا گرسنه نبود . الان تصمیم دارم برای بچه دومم ساعت مشخصی برای شیر شب تعین کنم . البته ماههای اول بچه برای وزن گیری به شیر شب احتیاج داره . وقتی غذا خور میشن بهتر میشه نظم داد . فقط باید حوصله کرد و وقت گذاشت
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2740
و من هم همین طورم بچم تا صبح چندبار بیدار میشه نمیدونم چشه

چندبار بیدار شدن طبیعی ممکن گرسنه اش بشه ولی نخوابیدن بیشتر از ده دقیقه و ۲۰ دقیقه نگران کنندس! پسر من تا حالا خوابش به یکساعت و نیم نرسیده

مادر یه نی نی 👶
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز