2733
2739
عنوان

دکتر مقیمی + ختنه

750 بازدید | 8 پست
سلام مامانای عزیز پسرم متین 47 روزه به دنیا اومده خیلی برای ختنه ش نگران بودم و حسابی استرس داشتم. هرکی هم رفته بود میگفت وحشتناکه. از طریق این سایت با دکتر مقیمی آشنا شدیم و امروز رفتیم. مامانا عاااااااااالی بود، خیلی با حوصله و استاد بودن. انگار پسرم اصلا نفهمید. خواستم اینجا بگم هم تشکری بشه از دکتر و هم شاید کسی دنبال دکتر خوب باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پسرم بردم پیش این ختنه کرده اصلا راضی نیستم ۲۵ روزه هنوز حلقش نیافتاده.

پوست اضافه آورده سوراخ مجاری ادرارش هم کج شده

لعنت بهش با این کار کردنش

تمام کسانی که تعریف کردن ازش آدمهای خودشه.

من پسرم بردم پیش این ختنه کرده اصلا راضی نیستم ۲۵ روزه هنوز حلقش نیافتاده. پوست اضافه آورده سوراخ م ...

وای خدای من؟؟ دکتر مقیمی ختنه بد انجام داده یا کلینیک ختنه تهران دکتر امیری ختنه بد انجام داده؟؟ ختنه کدومشون اینقدر داغون بوده؟؟ خواهشا بگین منم دارم دنبال دکتر خوب ختنه میگردم

2738
این دکتر اصلا تو کاره ختنه خوب نیست افتضاحه فقط فکر درآمده خودشه به هیچ عنوان وقت نمیزاره برای مراجع ...

من حرف ایشون تایید می کنم، 

این پزشک هلاوه بر اینکه خیلی پولکی، چندتا ایراد اساسی داره کارشون:

1- عدم استفاده از پوشش یک بار مصرف عمل بر روی کودک، پارچه ای که چندین عمل انجام شده و پر خون هست دور محل ختنه می ندازه تا مثلا لباس بچه خونی نشه

2- دماغشون از ماسک بیرون با توجه به وجود کرونا، همچنین دستیار هاشون هم اصلا رعایت نمی کنند،

کلا ایشون تو بهداشت ضعیفه، موصع معاینه بچه من دست به آلت تناسلیش زد بعد با همون انگشت می کشید به صورت بچه

3 - این ایراد و مهمترین ایراد اینکه، دقت پایین تو عمل، من به عنوان پدر بچه بالا سرش بودم، حین عمل ایشون داشت با دستیارشون گپ می زدند، و گازنبر نیم سانت بشتر رو پست آلت فشرده کردند، که نتیجه آن اینکه، بعد گذشت پنج روز هنوز این قسمت که اصلا نباید زخم می شد، هنوز زخمش خوب نشده