2733
2739
عنوان

کرونا و تپش قلب لطفا بیاید

373 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من الان ۱۹ روزه که کرونا گرفتم چند روزه که قلبم درد میکنه فشارم خیلی پایینه و ضربان قلبم بالای ۹۰ تاست.کسی بوده اینجور شده باشه؟عوارض کروناست؟یا چیز دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میتونی دکتر قلب هم نری ها

البته خوبه ادم تو عمرش بره دکتر قلب

ولی پزشک عمومی هم اگه گوشی بذاره میتونه بفهمه که قلب داره خوب کار میکنه یا نه 

منم چند وقت پیش یه ذره استرس و اضطراب داشتم بعد هی به پزشک عمومی میگفتم وای قلبمه و فلانه گفت خانوم من گوشی که میذارم قلبت مشکل نداره و ریتمش خوبه نگران نباش

2738
میتونی دکتر قلب هم نری ها البته خوبه ادم تو عمرش بره دکتر قلب ولی پزشک عمومی هم اگه گوشی بذاره میت ...

دوتا دکتر عمومی رفتم جالبه یکیشون گفت نوارت مشکل داره باید بستری بشی اون یکی گفت اصلا مشکل نداره نوارت.مملکتو تو رو خدا

واسه همین فردا میرم متخصص

دوتا دکتر عمومی رفتم جالبه یکیشون گفت نوارت مشکل داره باید بستری بشی اون یکی گفت اصلا مشکل نداره نوا ...

اهان اره برو بهتره 

چون بعضی ها اصلا بلد نیستن نوار قلب بگیرن 

منم خیلی سال پیش به خاطر امتحان استرس گرفته بودم رفتم اورژانس بلد نبودن نوار بگیرن و دکتره میگفت اگه خوب نباشه بستریت میکنیم اخرم معلوم شد هیچی نیست 

ببخش بهت پیام دادم نتونستم اسمتو تگ کنم ♥️🙏🏻خوشحال میشم بیاین ضرر نمیکنی🌸🌸🌸

فیلمو عکس غذاهام با دستور

ترفند خونه داری و فیلماش

تربیت فرزند تجربم و بازی♥️

عکسها و سوالای شما

چالش و رای گیری برنده چالش بعدو میزاره✅ 💓

پنجشنبه ها معرفی ماسک صورت🌺

https://eitaa.com/rozmareham

لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن

برا شفای بچم دعا کنین
2706