2733
2734
عنوان

تنگی نفس تپش قلب در بارداری

253 بازدید | 10 پست

هفته هفتمم دوروزه تنگی نفس دارم انگار قلبمم تو گلوم میزنه رفلاکس معده هم داره یچیزی میخورم معده درد میگیرم رفتم نوار قلب گفت نرماله فشارمم۱۲بود گفت خوبه پس از چیه ایا طبیعیه

💕💙"تو" مالک تمام احساسم هستی عشقم💙💕
طبیعیه منم داشتم تا مدتها خودش از بین رفت. به خصوص بعد خوردن غذا تپش قلب می گرفتم .  

تا کی داشتی این حالتو من تحملش سخته برام خابمم نمیبره الان دولقمه غذا خوردم ترش کرده معدم و تنگی نفس وکتر گفت ازمایش تیرویید بده دادمه شنبه جوابش میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم داشتم دقیقا همینطوری بودم به مرور بعداز سه ماهه اول کمتر میشه. من کلی دکتر و متخصص قلب رفتم اکو دادم نوار قلب دادم گفتن چیزی نیست از عوارض بارداریه.بیشتر بعد غذا حس میکردم قلبم تو معده و گلوم میزنه و سنگینه..

بیشتر کسایی که تنگی نفس و تپش قلب دارن بچه شون پسره

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣
منم داشتم دقیقا همینطوری بودم به مرور بعداز سه ماهه اول کمتر میشه. من کلی دکتر و متخصص قلب رفتم اکو ...

پس خداروشکر طبیعیه 

ایجان هرچی باشه دختر پسر تاج سرمه مامان قربوش بره😍

2738
پس خداروشکر طبیعیه  ایجان هرچی باشه دختر پسر تاج سرمه مامان قربوش بره😍

آره گلم‌نگران نباش ولی به دکترت حتما بگو چک کنه ممکنه دریچه های قلب گشاد یا تنگ باشه بمنم اینو گفتن و فرستادن متخصص قلب.

ان شاالله هرچی که هست سالم و سلامت باشه 🥰🙏🏻 بچه اولته؟؟

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣
آره گلم‌نگران نباش ولی به دکترت حتما بگو چک کنه ممکنه دریچه های قلب گشاد یا تنگ باشه بمنم اینو گفتن ...

اره چشم امروز نوبت دکتر دارم بهش میگم بررسی کنه اره بچه اولمه