2737
2734

درمورد همکلاسیای دانشگامه( نه همشون سه چهار نفرشون اینطورین)

من یه چند مورد براتون تعریف میکنم شما بگید برای ترمای بعد چی کارکنم

ترم آینده کاراموزی توی بیمارستان واقعا دوست ندارم با اینا روبه رو بشم، اصن ترس برم داشته ، فک میکنید رفتاراشون بخاطر چیه؟ 

مثلا چند وقت پیش  رفته بودم دانشگاه ، چند تا از دخترا با دو تا از پسرا هم بودن برای یه کاری رفته بودیم...

بعد یکی از پسرا با حالتی که انگار منو ندید برگشت به دختر کناریم سلام کرد...انگار من اصن نیستم...

یه بار هم  موقع صحبت با استاد من یه لحظه ازش اجازه گرفتم اونم کلا به هممون ۵ دقیقه استراحت داد گفت زود برگردید من گفتم چشم...رفتم دستشویی وقتی داشتم برمی گشتم از پشت دیوار صدای دو تا از دخترا با همون پسره میومد...که  لحن "چشم گفتن" منو مسخره میکردن  

خدایی اینم دیگه مسخره کردن داره...یه کلمه آخه حالا جوری خاصی ام نگفتم ها یخورده محکم گفتم" چشمم"

اینا سه چهار نفرن که همیشه با من اینطورین،،، توی ترمای قبلم منو خیلی اذیت میکردن، خاطرات تلخ دیگه ام ازشون دارم  

واقعا این مدت نمیدیدمشون چقدر راحت بودم

توی ترمای اولم من خیلی خجالتی بودم و استرسم زیاد بود، استاد یه بار برای یه سوالی  منو برد پای تخته (چون مسئله بود) وقتی روم به تخته بود با لحن تمسخر آمیز و خنده و شوخی میگفتن" احمق "..." خنگ" و ... اصن استرس گرفتم ..پاهام شروع کردن به لرزیدن و خراب کردم حسابی  

من دختر بدی نیستم، اصن نمیخوام بگم خوبم ولی اینقدر کم حرف هستم که نه خوبی نه بدی ام رو کسی متوجه نشه...به معنای واقعی کلمه " معمولی" ام...

چرا اینقدر دلمو میشکونن...

دانشگاه رو برام زهر کردن

ببخشید مجبور شدم بیام با شما دردو دل کنم هیچکی رو ندارم

میدونید خانما ترم آینده خیلی مهمه کارآموزی دارم و احتمال زیاد حضوریه دوباره قراره اینارو ببینم چطور تحمل کنم این همه بی احترامی و توهین رو؟؟؟

با اینا چطور سر کنم؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوره دانشجویی با اینجور آدما سروکار داشتم مسخره میکردن اذیت میکردن خصوصا یه دختره که هم اتاقیم بود که زندگی بهم زهر کرده بود امیدوارم بدیهاش به خودش برگرده

2728

اینارو باید برینی هیکلشون گلم دیدم ک میگم لطفا لحن بدمو ببخشید

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'

بری بدتر میشه

اینبار پشت در دستشویی میگن هه از ما فرار کرد..

بی اهمیت باش بهشون   واکنش نشون نده

بعضی از افراد سادیسم دارن تو همین نی نی سایتم دیدی یهو یه عالمه حرف بارت میکنن

مسخرت میکنن

نیازمند دعا:)💔

نادید بگیرشون و اعتماد ب نفست رو تقویت کن، یجوری رفتار کن ک انگار اصلا وجود ندارن، رو خودت کار کن و سعی کن از لحاظ درسی ازشون سر تر باشی و زرنگ تر باشی 

اونا ب طرفت سنگ پرتاب میکنن، تو سنگ هارو بزار زیر پات و رشد کن😉

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
2738

اه ما هم از این نخاله ها داشتیم تو‌ همکلاسیامون 

البته من امسال میرم یازدهم و تیزهوشان هم هستیم مثلا 

منو اذیت نمیکردن چون میدونستن یا میزنمشون یا پدرمادر و جد آبادشونو به فحش میکشم

ولی دوستمو خیلی اذیت میکردن جوری که از مدرسه بیزاره و الان خوشحاله که مجازیه

ممنون عزیزم     آره سعی میکنم باشون روبه رو نشم

اتفاقا آدم باید با مشکلاتش روبه رو بشه خیر سرت دانشجویی بعدا تو زندگیتم رو ب فراری 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'
2706