2737
2734
عنوان

بانک رسالت

| مشاهده متن کامل بحث + 48300 بازدید | 150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعداز۶ماه عزیزم من همسرم کارمند همین بانکه بایدقبل ازوام هم اعتبارسنجی کنید یه ضامن شاغل میخاد 

ممنون از لطفت♥️

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
پول خودتون اصلا بلوکه نمیشه، هر وقت بخواین میتونین بردارین. ما کلا پول خرج روزانمونم میریختیم تو ای ...

ممنون♥️

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
2731
دقیقا عزیزم همه این رومیگن ویه چیز جالبه دیگه حقوقشم بااینکه مثل بانکهای تجاری نجومی نیست ولی واقعا ...

ان شالله برکتش صد چندان باشه براتون.

چون توش اصلا سود نیست.

نه سود به پولت میده و نه سود میگیره.

واقعیت اینه بانکهای دیگه هم سود دادن و هم سود وام گرفتنش ربا. واقعیت فقط خودمون گول میزنیم و از طرفی مجبوریم.

2738
وامشو بگیر، واقعا با برکت

انشالله تا حالا وام نگرفتم .فقط یبار وام کالا چندسال پیش ۲۵۰۰ تومن.

ممنون

نه خیلی وقته دیگه بانکه شرایط خوبیم داره سرشون خیلی شلوغه

من میخوام سالت آنلاین حساببازکنم میخوام حسابی باشه ک بتونم بعد با امتیاز حساب و گردش مالی بتونم وام بگیرم راهنمایی میکنی لطفا

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
شرایطش عالیه ماخودمون تموم فامیلمون فقط ازهمینجا وام میگیرن بجای وامهای ۱۸درصد بانکهای تجاری 

اینکه میگی کثر شعب رو بستن یکم وحشتناک نمیشه؟ قابل اعتماده

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
واگه اعتبارسنجی ضامن یاخودفرد رد بشه باید دوباره انجام بدن تامرحله ای که تاییدبشه

تو آپ ام رسالتهرچقد برای عضویت کد احراز میزنم میگه استعلام امروز شما پایان یافته چرا گلی

من میخوام سالت آنلاین حساببازکنم میخوام حسابی باشه ک بتونم بعد با امتیاز حساب و گردش مالی بتونم وام ...

عزیزم حساب قرض الحسنه واینکه روزشماره دیگه مثلا ۵میلیون بزاری تقریبا ۵ماهه برابر پولتوبهت میدن 

اینکه میگی کثر شعب رو بستن یکم وحشتناک نمیشه؟ قابل اعتماده

بله کاملا دیگه کم کم شعب برداشته میشن وهدف بانک مرکزی اینه که شعب روکم کنن الان سالهاست که این کارانجام شده نگران نباش گلم والا این همه حسابهای میلیاردی ارگانها تواین بانک نبود

2706