2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بزار بگن سعی کن از این آدمای سمی فاصله بگیری یا اصن باهاشون نحرفی،داخل خونه روزه ی سکوت بگیر

اون موقع تو خونه دق‌میکنم 

خفه شم؟؟؟؟ 

نه کار میکنم بیرون نه جایی‌میرم

خوب بگن . آدم وقتی روی یک کلمه حساسیت نشون بده مابقی متاسفانه بیشتر اذابت میدن. سعی کن اینقدر خوب از وقت و زمان استفاده کنی که کمتر از. حرف دیگران ناراحت بشی. طلاق یه امر عادیه . مثل ازدواج. کی تو خونشون یا نزدیکاشون نداره . کی مطمعنه که برای خودش اتفاق نمی افته . شما خانم باش و دلت رو بی خود آزار نده

2740
خوب بگن . آدم وقتی روی یک کلمه حساسیت نشون بده مابقی متاسفانه بیشتر اذابت میدن. سعی کن اینقدر خوب از ...

نمیتونم 

اعصابم نمیکشه 

به حد کافی داغونم

میخوام مستقل شم‌حتی اجازه اونم ندارم

اجازه دیگ نمیخاد خودت از لحاظ سن و ب اون درجه رسیدی ک درست تصمیم بگیری ...مستقل بودنم خوبه و بدی های خودشو داره ...

کاربراقام ب هیچ عنوان درخاست دوستی ندین ممنونم...روزگارم رو اگریک روز نقاشی کنم یک قفس باخاطرات یک قناری میکشم...
نمیتونم  اعصابم نمیکشه  به حد کافی داغونم

تا بخواد برای خودت این ماجرا جا بیوفته زمان می‌بره. ولی حقیقتی که برای شما اتفاق افتاده . عزیزم اول روحیه خودت رو درست کن . بعد بهتر متوجه خیلی مسایل میشی. و قشنگ تر می تونی با مشکلاتت بجنگی . به خانوادت احترام بزار . اونا خیلی زود متوجه حرفهاشون میشن