2737
2734
عنوان

سایز پای دخترم

1439 بازدید | 27 پست

دختر من تازه وارد ده سالگی شده ولی سایز پاها ش سی و هفت هست به نظر شما پاها ش خیلی بزرگ نیست .پا تا چند سالگی رشد میکنه ؟

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

البته سایز پای من چهل هست . واسه باباش چهل و دو . خدا کنه دیگه بیشتر از چهل نشه 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

فکر کنم دخترتون قد بلند میشه منم 37 بودم تو سن دختر شما الانم 39 هستم با 170 قد نرمال و مناسب

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2740

دختر من تو هفت ساله.. سی و شش میپوشه ..تازه تنگ شده.. سری بعد باید سی و هفت بخرم.. کلا دختر قدبلند و هیکلی هست نسبت به هم سن و سالاش..

منم گاهی فکرم درگیر میشه که تا کجا میخواد پاش رشد کنه.. سه ساز دیگه میرسه به ته سایز کفش خانوما.. یعنی ۴۰.. و تازه هفت سالشه

فکر کنم دخترتون قد بلند میشه منم 37 بودم تو سن دختر شما الانم 39 هستم با 170 قد نرمال و مناسب

اره قدش که بلنده میترسم دیگه هم پاها ش هم قدش از نرمال خارج بشه