2733
2739
عنوان

امروز رفتم خررید ...

459 بازدید | 14 پست

رفتم تو مغازه، دوتا ماسک سه لایه داشتم

مغازه دار هم همینطور، احساس کردم کرونا داشت چون چشماش قرمز بود و یکم انگار آبریزش داشت 

در حد چهاردیقه هم نشد که داخل مغازه بودم 

البته درب مغازه ش بسته بود چون کولر روشن بود و هوای مغازه حتما آلوده بود

الان استرسی شدم 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوساله فقط در حد اب و غذا بیرون میرم که گرسنه نمونم😩

منم مثل توام

امروز کارم خیلی واجب بود🥺😥

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
2728
سلام خانوم تورو خدا درخواستم قبول کن درمورد ریزش م ي بعداز زایمان چندتا سوال دارم ازتون تورو خدا جوا ...

بفرما عزیزم بپررس

بفرما عزیزم بپررس

ریزشتون بعداز زایمان خوب شد موهایی که ریخته بود درآومد من 14ماهه که زایمان کردم تا یک سالگی ریزش مو داشتم الان یه مقدار جلو سرم خالی شده چیکار کنم دربیاد

2740
ریزشتون بعداز زایمان خوب شد موهایی که ریخته بود درآومد من 14ماهه که زایمان کردم تا یک سالگی ریزش مو ...

واسه من اوکی شد 

من ماسک حنا میزارم خیلی خوبه

حنا و جوشونده بابونه ۳ ساعت بمونه 

یا 

جوشونده گیاه رزماری

https://instagram.com/gisou_kamandha?utm_medium=copy_link 

این پیجو ببین خیلی خووبه 

کارایی که مناسب طبع سرت و جنس موهات هست انجام بده

من فقط گیاهی درمان کردم

یه مدت نخود و قرص کمر و تخم مرغ و روغن زیتونم میزدم 

نخود آبگوشتی رو آسیاب کن جوری که آرد بشه قرص کمر مغزش رو دربیار آسیاب کن آرد بشه و آرد نخود و قرص کمر باهم قاطی کن

هر دفعه خواستی بزنی به موهات ۴ قاشق این آرد رو با  تخم مرغ و روغن زیتون قاطی کن بزن و بزار سه ساعت بمونه 

۷۰۰ گرم نخود خام با چهارتا دونه قرص کمر نر و ماده 

واسه من اوکی شد  من ماسک حنا میزارم خیلی خوبه حنا و جوشونده بابونه ۳ ساعت بمونه  یا&nbs ...

من اینارو میزنم ریزشم رو بیشتر میکنه شما بعداز چند وقت نتیجه گرفتین موهاتون هم کم شده بود

اوایل که میزاشتی ریزش داشتین 

یادم نیست

ولی فک کنم اوایل ریزش عادی باشه 

ولی بعد سه چهار بار که گذاشتی و همچنان ریزش شدید داشتی یعنی بهت نساخته 

هفته ای چند بار میزدین 

واسه رویش مجدد هم که ۶ ماه بعد از شروع درمان اثراتش مشخص میشه