2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از لحاظ ارتباط با خدا خودتو قوی تر کن

منتهی تو مشکلاتت باید به یه متخصص حرف بزنی تا حلشون کنی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
متصل شدن به خدا

دقیقا 

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود

دوست عزیز ...صبح ها زود بیدار شو ویک کاغذ خودکار بردار وده باربنویس خدایا شکرت.وبخاطر چیزهایی که داری شکر کن وبنوبس من لایق بهترینها هستم وتوخدای من هستی وثروتمند ازتو میخواهم برایم‌فراهم کنی امروز بهترینها درانتظارمن است و۲۱ روز هرشب تکرار کنید وصبح ها قطعا نتیجه میگیری