2733
2734

من از وقتی حامله شدم از مادر همسرم خیلی بدم میاد ☹️ اصلا نمیتونم تحملش کنم . اسمش هم حالم رو بد می‌کنه . هیچ دعوا یا بحثی نداشتیم ، قبلاً هم رابطه ی معمولی باهم داشتیم . اصلا نمی‌دونم چرا اینجوری شدم .

کلا بی طاقت شدم مخصوصا نسبت به این خانم.

شما نسبت به کسی این حس رو داشتید؟؟؟

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حامله نیسم ولی این حسو دارم😐

خب خیلیا دارن 😂 مسئله اینه من چند ماه قبل اینجوری نبودم 😂

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
😂😂😂😂

☹️😂

همسایه‌ی ما از شوهرش بدش میومد بخاطر ویار 😑

وای خدایا شکرت باز از خودش بدم نمیاد و فقط مادرشه😂

2738
بچت هیچ حال نکرده با مادر بزرگش چکار کنه خوشش نیومده 

یعنی میگی بچه ی عاقلیه از الآن؟😉😂

آره من دختر و شوهرم رو چند ماه نمیتونسم لمس کنم ولی بروشون نمی آوردم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
من از بوی همسرم بدم میومد 

ای وای این سخت تره

2706