2737
2739

اوایل خیلی دوسشون داشتم خیلی رفت و امد داشتیم ولی الان وقتی میگن میخوایم بیایم بهتون سربزنیم حوصلشون ندارم همش کلافم دوس دارم زودتر برن

واسه این حالتم دلیل دارم یه مدت بود رفت و امدم تقریبا هرروز شده بود بعدشم کلی حرف و حدیث پشتم دراوردن یبارم خواهرشوهرم با بچش اومده بود کلی پذیرایی کردم بخدا بچه کلی بهانه میاورد و نق میزد هزاربار بخاطرش بلند شدم هرچی خواست اوردم خواهرشوهرمم فقط نگاه میکرد اصلا انگار بچه من بود!!! بعدشم بچه رفته به باباش گفته رفتم خونه دایی هیچی ندادن من بخورم!!! بعدم خواهرشوهرم چپ افتاد وهرکاری میکردم ایراد میگرفتن مغز مادرشوهرمم شستشو دادن که به شوهرم گفت زنت دیوونس ازون جریانات ببعد دیگه بدم میاد ازشون

منم خونوادم شهرستانن هیچکسو ندارم اینم از خونواده شوهرم که میگفتن هواتو داریم!!!! چکار کنم یکم دلم باهاشون خوب بشه 

رفت و امد کم 

نه به اون شوری نه به این بی نمکی

میگن طرف خیلی ادم حسابی و ادم درستیه!.. دزد نیست،حلال حروم سرش میشه، دروغ نمیگه و......یادمون رفته اینا وظیفه انسانی ما   نه آپشنهای ویژه....!!   (زاده پاییزم فصل خش خش برگااان ...🍁🍁کوردم و این یکی از افتخاراتمه😍عاشق ارایشگری ام 💇💇و هر روز تو رویا و خیااالم میبینم که به ارزو هام رسیییدم..من خیلی خوشبختم چون از هیچکس هیچ انتطار و توقعی ندارم .. من به ارزوهام قول رسیدن دااااادم.......✌😉 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیشه

حداقل نه واس من

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
خیلی نرو اونام نمیان راهش اینه

من نرم اونا میان اصلا واسشون مهم نیست زنگ میزنن میگن هستین خونه داریم میایم دیکه مجبورم تخمل کنم گاهیم اومدن من حالم خوب نبوده میگرن دارم یکم ناخوش بودم رفتن گفتن وقتی حوصله نداره چرا میگه بیاین!!!!! 

2740
وقتی نرم خودشون میان بعدم حرف میزنن پشتم کافیه یه چیزی کم باشه! 

دو سه بار بگو خونه نیستم یا کار دارم یا فلان جام دیگه نمیان 

پسرم💙 تو تکه ای از بهشت هستی که تو قلب و جان من فرود آمدی عاشقانه دوستت دارم👼
من نرم اونا میان اصلا واسشون مهم نیست زنگ میزنن میگن هستین خونه داریم میایم دیکه مجبورم تخمل کنم گاه ...

خوب ببین بهانه بیار و خودت یه کاری کن اونا بفهمن دارن زیاد میان مثلا بگو امشب میریم بازار امشب پارک از این حرفا کم کم خودشون میفهمن

دل من هواتو کرده🤕
وقتی نرم خودشون میان بعدم حرف میزنن پشتم کافیه یه چیزی کم باشه! 

خب خودتو مشتاق زیادی نشون میدی برای اومدنشون.... از این بعد از هر ۵ باری ک زنگ زدن ، ۴ بارش رو بهونه بیار ، مثلا بگو ن رفتیم خرید ، یا مثلا دارم فلان جای خونه رو درست میکنم شلوغه ... بعد ی مدت خودش میفهمه نباید بیاد 

دو سه بار بگو خونه نیستم یا کار دارم یا فلان جام دیگه نمیان 

اگه گفتم که دیگه هیچ کلا زود بهشون برمیخوره الان چندماهه نرفنم خونشون دیگه هم نمیرم شاید سالی یبار برم

خودشون جلو من دعوا میکنن به هم فحش میدن ولی کافیه من یکم حال نداشته باشم شوهرمو برعلیهه من میکنن

ولی خودشون مجازن هررفتاری دلشون میخواد بکنن

خب خودتو مشتاق زیادی نشون میدی برای اومدنشون.... از این بعد از هر ۵ باری ک زنگ زدن ، ۴ بارش رو بهونه ...

والا همچینم مشتاق اومدنشون نیستم حوصله کاراشون ندارم رو مخن من حتی تماسم ندارم زیاد شاید ماهی یبار

اگه گفتم که دیگه هیچ کلا زود بهشون برمیخوره الان چندماهه نرفنم خونشون دیگه هم نمیرم شاید سالی یبار ب ...

دیگه باید شوهرت پشتت باشه من شوهرم اصلا اجازه نمیده خانوادش بهم چپ نگاه کنن حقا که اونام کاری ندارن اما به نظرم اصلا برات مهم نباشه بهشون بر میخوره یا نمیخوره اتفاقا بزار بر بخوره بچزونشون هیچ براتم اهمیت نداشته باشه هرچی حساس باشی از این حساسیتت سو استفاده میکنن 

پسرم💙 تو تکه ای از بهشت هستی که تو قلب و جان من فرود آمدی عاشقانه دوستت دارم👼