2733
2734

۲ روزه گلوم درد میکرد امروز حس کردم چرک کرده رفتم دکتر فقط دیفن هیدرامین داد هیچ علایم دیگه ای ندارم ولی گفت قرنطینه بمون تو خونه شاید چند روز اینده علایم جدید داشته باشی مشکوک باشی به کرونا 🥲

تست بده

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفت اگه ۳ روز اینده علایم جدید داشتی اسکن بده  

اسکن نده تست اول بعد متخصص

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2738
ممنون از راهنماییتون🌹🌹

ممنون عزیزم من الان ۵ هفتس گرفتم داغونم کرد خیلی مراقب باشید

از جمعه تا چهارشنبه گلو درد داشتم چهارشنبه شب تب و لرز و عذر خواهی میکنم اسهال داشتم و قصه شروع شد ت ...

درسته خیلی ممنونم که وقت گذاشتین 🙏🏻🌹سالم و سلامت باشین برای منم دعا کنین کرونا نباشه