2733
2739

من بچم ده ماه ونیمشه ولی هنوزم هرچی دستش میاد میکنه تودهنش 😣😣به نظرتون طبیعیه که ترک نکرده این عادتشو؟اصلا هم علاقه ای به اسباب بازی نداره 

پسرمن یکسالو یکماهشه همه چی دهنشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طبیعیه فک کنم توی این سن باید درست بشینه 

آهااااای تویی که داری امضامو میخونی میدونم سختی های زیادی داری اما بخنددنیا به انرژی لبخندت احتیاج داره❤️.  https://harfeto.timefriend.net/16443465828038 چالش حرف ناشناس 
باید بره سر کار پول دربیاره

😂😂😂😂😂😂😂

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738

بچه من نه ماهشه اصلا حرکت جنبشی خاصی نداره نه غلت میزنه پاام نمیزنه برا راه رفتن 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

وا معلومه طبیعیه!

فیلم اموزشی نگاه نمیکنی؟

گر چه این موضوع نیاز به اموزش نداره اصلا

وقتی من داشتم واسه اهدافم تلاش میکردم تو درحال تلاش برای تبدیل دوس پسرت ب شوهرت بودی! مگه میشه خدارو قبول داشت اما دینشو قبول نداشت؟بدبخت تر از  من کسیه که نیمه ی گمشدش منم/: تمام کسانی که از من فاصله گرفتن روزی پشیمون شدن البته نه از دوریِ من، از این که چرا زودتر این کارو نکردن       تمام این قاشقایی که بهتون میچسبه روح سرگردان مرحوم قاشقچیه/=😔🌱 میزان دین هرکس به اندازه عقل و منطقشه چون هرچیو با عقل و منطق جور دربیاد قبول میکنه♡ انقدی واسه عشق احترام قائل هستم که نرم تو خیابونا یا فضای مجازی دنبالش بگردم:)♡
داره دندون درمیاره

اره دندونم درمیاره ولی کار همیشگیشه خیلی نگران بودم😢اخه بچه همسن این داریم دیگه چیزی دهنش نمیزاره میگفتن واا این هنوز همه چی رو میزاره دهنش نگران شده بودم

دخترمنم 10ماهشه روپاهاش وایمیسته ولی نمیتونه راه بره ولی مبل رونگه میداره راه میاره ،بعضی بچه هابه ظ ...

وای اره استکان وقابلمه وکلا ظروف آشپزخونه دوس داره ولی اسباب بازی نه

2706