2733
2734
عنوان

دوستان چرا ریه هام میسوزه

228 بازدید | 10 پست

سلام من 17مرداد تست دادم مثبت بود الان26روز گذشته خوب شدم امروز خیلی گریه کردم....الان ده دقیقست که ریه هام و یکم از قسمت نای سوزش داره .طبیعیه؟خطرناک نیس؟بخاطر گریه بوده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه.فقط گاهی سرفه میکردم

عوارض همون کرونایی هست که به تازگی گرفتین چون چندوقت طول میکشه که بدن به حالت قبل از کرونا برگرده

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
هنوز ویروس تو بدنمونه؟ تا چند وقت ناقلیم؟

نه ویروس از بدنتون رفته و بعد از ۲۱ روز هم دیگه ناقل نیستین اینا فقط عوارض بعد از کروناس

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
میگم نکنه ریه هام یواش یواش درگیر میشه

نه دیگه بعد این مدت که نمیشه یهو ریه درگیر بشه ، بعدم شما میگی بعد از گریه ی زیاد اینجوری شد اگه درگیر باشه که کلا" باید اینطوری میبودین