2737
2739
عنوان

نظر خانم ها در مورد ریش و سبیل آقایون

75403 بازدید | 102 پست
سلام به خانم های محترم

فقط اینبار به خانم ها سلام کردم چون این سوال فقط از اونهاست.
این سوال شاید سوال خیلی از مردان باشه و فکر می کنم نظر سنجی از خانم ها بهترین آمار باشه برای مردهایی که نمی دونند مساله ریش گذاشتنشون باب پسند خانم ها هست یا خیر. البته می دونم یک چیز سلیقه ای می تونه باشه ولی می خوام هر خانمی که این تاپیک رو می خونه واقعا نظرش رو که خیلی می تونه به هر مردی که این تاپیک رومی خونه کمک کنه بگه و انشاالله یک منبع اطلاعاتی خوبی بشه برای همه مردانی که تو این قضیه دودل هستند که ریش بزارن یا نه. البته منظورم از ریش در حد آقای بن لادن نیستا یک ته ریش مرتب و یا بزی یا ستاری و ....

بسیار سپاسگذارم خانم ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من از ریش ستاری متنفرم..و کلا از ریش و سبیل خوشم نمیاد..ولی به بعضیا یه ته ریش خیلی ملایم میاد..نه بیشتر..
البته از مردایی هم که صورتشون مثل خانما برق بزنه بدم میاد
بعضیاازعقل فقط دندونشودارن
ته ریش
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي