2733
2734
عنوان

با نامزدم دعوام شد😭😭😭

3421 بازدید | 133 پست

صبحی حالم خوب بود سرد بود باهام منم دلم گرفت از رفتارش ناراحت شدم و ازش پرسیدم ک منو میخوای یا نه. گف نع. بعد دعوامون شد و گفتم از ته دلت بگو. گف که امروز تا فردا باید همش تو راه بیمارستان باشم (سرطان خون داره) بجا اینکه ارومم کنی اعصاب منو خورد کردی بعد گف برو خودم آروم میشم . گفتم چرا بهم نگفتی از چی ناراحتی. گف نمیخوام شریک بدبختی هام شی .بعد رفت نمیدونم کجا رفت. گوشیش خاموشه دلم دارع هزار راه میره نکنه چیزیش شده باشه. تا عصبی میشه از دهنش خون میاد نمیدونم چیکار کنم😭😭😭تا ناراحته میریزه تو خودش هیچی بهم نمیگه منم دلم میگیره دیگه نمیتونم ارومش کنم 😭روحیه نداره نمیدونم چجوری روحیه بدم بهش 😭😭😭😭😭😭😭

میشه لطفا برای سلامتی نامزدم یه صلوات بفرستی؟🖤🙂 اللهم صل علی محمد و آل محمد 

عزیزم میدونستی مریضه و باهاش ازذواج کردی؟اگ اره پس خیلی عاشقی

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صبر کن بیاد از دلش دربیار

بنظرت چرا باهات راحت نیست موقع ناراحتی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

وایی چقد گناهه نامزدت🥺خیلی ناراحت شدم

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
2740

حتما از دلش در بیار عزیزم👌🏻

ب خونوادش زنگ یزن

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
خب اون الان روی خودش کلی فشار هست توهم میری روی اعصابش

خب من نمبدونم چه رفتاری باهاش داشته باشم هیشکی هم کمکم نمیکنه نمیدونم برم به کی بگم 😭خودم دلم میگیره نمیدونمدبه کی بگم چون اگ به اون بگم ناراحت میشه 😭😭

میشه لطفا برای سلامتی نامزدم یه صلوات بفرستی؟🖤🙂 اللهم صل علی محمد و آل محمد 

خواهر من عاقلی ؟؟ اخه شوهرت با این دردی ک داره بجا اینکه حس خوب بدی بهش داری اذیتش میکنی

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان