2733
2734
عنوان

درمان افسردگی

83 بازدید | 14 پست

بچها من افسردگی شدید گرفتم یه مدت عین خیالم نبود هیچ حسی نداشتم ن خوشحال بودم ن ناراحت 

خنصی ولی امشب یه اتفاق افتاد که به خودم اومدم  انگار از خواب بیدار شدن کسایی که از افسردگی نجات پیدا کردن میشه راهنمایم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رفتم ولی نتیجه نداد 

خب مشاورت عوض کن.من چندتا مشاور رفتم راضی نبودم. یه مشاور تلفنی صحبت کردم عالی بود.

دارو میخوردم قبلش دیگه دارو رو کم کم قطع کردم.

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2740
ورزش کن..همش دنبال نشونه و علامت تو رفتار و بدنت نگرد..تو خوبی همین..

خو همینه من سعی میکنم به خودم اعتماد به نفس بدم و انرژی مثبت  ولی اعضای خوانوادم به شدت منو تخریب میکنن 

کسایی که افسردگی دارن میفهمن چی میگم 

من شبا از شدت خواب چشم درد میگیرم ولی خوابم نمیبره کلا سه یا چهار ساعت میتونم بخوابم اونم هی تو خواب بیدار میشم  

نمیدونم چیکار باید بکنم 🤧

خو همینه من سعی میکنم به خودم اعتماد به نفس بدم و انرژی مثبت  ولی اعضای خوانوادم به شدت منو تخر ...

رهاشون کن...وقتی تو نخوای آزار ببینی هیچکس نمیتونه آزارت بده.کار خودت رو بکن..بازم میگم ورزش کن.پیاده روی کن.محشره بخدا

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍