2737
2734
عنوان

به داداشم خیلی وابسته ام 😐😕

163 بازدید | 9 پست

از این وابستگی زیاد خوشم نمیاد بد جوری وابسته شم یه جوری کع چند وقت پیش راجع به یه دختری حرف زد منم رفتم یه کاری کردم اون دختره از داداشم متنفر بشه 😐 نمیتونم تصورشو بکنم ازدواج کنه و دیگه کمتر همو ببینیم حتی گاهی فک میکنم اگه من ازدواج کنم دیگه همو نمیبینیمو اینا دوست ندارم انقدر وابسته باشم ولی اون به اندازه من وابسته نیست هیچ راهی نیست که از این وابستگی کم کرد ؟؟؟😕

•اُکسیژِنِع تویِ ریِع هآمـی لَنَتـیِع دوسـت داشتَنـی😽🌹:)♡

وابسته باش عزیز ولی خودخواه نباش اونم باید ازدواج کنه تو هم همین طور ازدواج کنه واستون عادی میشه اگه دوسش داری مانع خوشبختیش نباش تو هم با شوهرت سر گرم میشی از وابستگیت کم میشه گام

کاش زن بگیره بره فقط واااای 

یعنی حاظرم کلیمو بهش بدما ولی حاظر نیستم یه لیوان اب دستش بدم 

من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده! من حامی اهدای عضوم🙏اگه عنکبوتی که توی اتاقمون کشتیم تمام عمرش فکر میکرد که ما دوست و هم اتاقیش هستیم‌چی؟!🥲 لایک نکنید لطفا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش زن بگیره بره فقط واااای  یعنی حاظرم کلیمو بهش بدما ولی حاظر نیستم یه لیوان اب دستش بدم&nbs ...

واااا چرا؟؟

2731
وابسته باش عزیز ولی خودخواه نباش اونم باید ازدواج کنه تو هم همین طور ازدواج کنه واستون عادی میشه اگه ...

سختع ولی امیدوارمع🤐

واااا چرا؟؟

با هم لج میکنیم 

پشت سر  همیم

من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده! من حامی اهدای عضوم🙏اگه عنکبوتی که توی اتاقمون کشتیم تمام عمرش فکر میکرد که ما دوست و هم اتاقیش هستیم‌چی؟!🥲 لایک نکنید لطفا
2738
اینا که همیشه هس  بزرگتره ؟؟

اره