2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داییم کانادا 

عموم امریکا 

پسر عموم المان 

دختر دایی مامانم سیدنی 

بعد پسرداییمم استرالیا 

شرایط اینه که درس زیاد میخونی رشته خوب بعد مصاحبه میکنی باهاشون و بعد اونجا بهت حقوقم میدن 

اینجوریا  بعد چند وقتم نخواستی برمیگردی نخواستی میممونی اقامت میگیری ولی هرکشور متفاوت قوانین اقامت و ... 

2728

ما اشنای دورمون یعنی اصلا ندیدمش

رشته اش برق بود دانشگاهشم تاپ نبود اصلا

برای دکتری رفت سوئد

مطمئنیم بورسیه شده چون شرایط مالی نداشت خودش بره

به خون خویش میغلتند مشتی بی گناه اینجا🖤
2740
چرا خودت نمیری؟! ما تو کل فامیل فقط یه نفر تونسته بره😂🤭

ادمی ک موفق باشه  همه جا موفق  . شعار نمیدم ولی  بستگی داره حالا ....

تا چند اسله اینده ببینیم اگر امیدی پیش بیاد میمونم کمک میکنم کشورم بهتر بشه  چون من کارم مهندسیه تو بخش های مختلف میتونم کمک کنم 

والا خارج اینجوریام ک میگن اش دهن سوزی نیست من داییم میاد بدون هیچ گونه فیلتری میگ چیزای خوبشو میگ چیزای بدشم میگ دوتا ماشینم داره یه بنز و یه فورد  

اونجا رستوران داره و سالن زیبایی خانومش و استاد دانشگاه 

ولی اونجام ادماییو میخوان ک سرشون به تنشون بیرزه درسته؟ ادمایی ک موفقن خب تو اینجا هم باشی قطعا پولدار میشی مگر اینکه رشتت خاص باشه و کار دولتی 

این داییم دانشگاه شهید بهشتی خونده 

عمومم رتبه 9 کنکور سال 81 بوده برق بوده رشتش 

بعد پسر عمومم فنی بوده 

اوناییم ک گفتم یکیشون استرالیاست پزشکی داشت اینجا تموم میشد رفت اونجا دوباره یه چند سال خوند و 

اون یکیم بیزینس وکالت داره یمخونه الان از سیدنی رفت امریکا 

ادمی ک موفق باشه  همه جا موفق  . شعار نمیدم ولی  بستگی داره حالا .... ...

طرز تفکرتون محترمه... ولی ایران برای خانوما جای مناسبی نیست ما هیچوقت نمیتونیم اونطور که میخواهیم و لیاقت داریم زندگی کنیم!

No time to die
طرز تفکرتون محترمه... ولی ایران برای خانوما جای مناسبی نیست ما هیچوقت نمیتونیم اونطور که میخواهیم و ...

میدونی الان کی داره اونجور ک لیاقت داره زندگی میکنه؟ 

ربط به طرز تفکر داره 

ولی بزار یه چیزی بگم چیزی که خیلیییی شنیدم از اقوام خارج کشور که بیترم هستن تو درجه دو ها دیگ نگفتم منتها نگن ک میخوای کلاس بزاری 

ولی میگن ایرانیا اونورم با هم نمیسازن من داییم میگ اونجا هم با هر ایرانی دوست میشیم یه مشکلی داره 

وقتی غذای گندیده لای مبل مونده باشه هرجا نقل مکان کنی بازم خونت بو میده 

با عوض شدن نسل مطمین باش این تا حد زیادی درست میشه 

نسل جدید هم یکم باز تره و میدونی دیگ . هم فکر قدیمی نداره حالا من به درست وغلطیش کار ندارم  

فقط یه سوال جسارتا میشه بگید  چند تا از نمونه چیزایی ک تو ایران ندارید؟(مچ گیری نیست میخوام بدونم منظورتون دقیق چیه) 

میدونی الان کی داره اونجور ک لیاقت داره زندگی میکنه؟  ربط به طرز تفکر داره  ولی بزار یه ...

منم شنیدم که ایرانیا اونجا با هم خوب نیستن.. 

اونجا قانون از خانم ها حمایت میکنه امنیت و ارامششون بیشتره جای پیشرفت بیشتری هم داره توی همه رشته ها اینجا مثلا خانوما نمیتونن تو خیلی از شغل ها برن

No time to die
2706