2733
2739
عنوان

لوازم آرایش اصل زیر قیمت بازار

47 بازدید | 3 پست

سلام دوستان من پیج زدم لوازم ارایشی و بهداشتی 

تنوع کالا بسیار بالا

قیمت هامون بسیار مناسب

و جنسامون اصله

و چند تا پیشنهاد جذابم داریم خوشحال میشم سری به پیجم بزنید

@Fadak_odkolon

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

واقعا اصلن؟ 

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
واقعا اصلن؟ 

بله عزیزم واقعا اگه دیدن کنی خودتون متوجه میشی 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا اصلن؟ 

بعد هم میتونی قیمت مارو با بازار مقایسه کنی متوجه میشی ک پایین هست هر سوالی داشتین در مورد لوازم میتونی تو دایرکت بپرسین چون اینجا زیاد سر نمیزنم 

2731